Sayfa 376/485 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Arkadaşlar linktera link holdinge mi bağlı. Yoksa linkle hiç alakası olmayan ayrı bir şirket mi.

3. Link holding ve İştirakleri ile ilgili doğru dürüst bilgi yok.2000 yılinda link borsaya çıkarken link holding cirosu 60 milyon dolar link bilgisayar 3.4 milyon dolarmis.link terayi bunların sanıyordum yanıldım galiba.

4. Ekonomide kurallardan biride " En kötü plan plansızlıktan iyidir " kuralı. Demekki Link te de kurallar işlemeye başladi. Öyle yada böyle şirkette yeni planlamalar stratejiler özellikle de büyümeye yönelik eylem ve yapılanmalar düşünceler..
    Bunun içinde Link bilgisayar gerek sektörü gerekse sermaye yapısi teşvik kapsamında olması ..büyüme potansiyeli..saglanan imkan ve kolaylıklar bakımindan BİST in en cazip dikkat çeken şirketlerindendir. Önumuzdeki zaman dilimlerinde gelişmelere ve buna bağli gelecek haberlere göre yıldız hisseler içinde olmaya adaydır..ytd

5. Evet kendi adıma hissede daha güvenle ve umutla hareket edebiliyorum artık. Yine kanaatim o ki eger olumsuz konjoktürel ve siyasi dış gelismeler olmadıkça önümüzdeki zaman diliminde yada bir yıllik dilimde hissede zarar etme orani artık % 20 , kazanç oranı ise % 100 - 150 civarıdır..sabır...izleyip görecegiz. Kendi düşüncelerimdir..ytd.

6. Muhtemelen bu akşam haber gelecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Link holdingin Linktera da ortaklığı yokmuş.

8. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 376/485 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •