Sayfa 321/485 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. İn cin top oynayır.Artık hareket zamanı gelmedi mi.piyasaya uydurdu,iyi de sen piyasa kağıtlı değilsin üstelik girmek için hikayen de hazır.

2.  Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    İn cin top oynayır.Artık hareket zamanı gelmedi mi.piyasaya uydurdu,iyi de sen piyasa kağıtlı değilsin üstelik girmek için hikayen de hazır.
    satış sürecine ilişkin olumlu ve somut bir haber gelmedikten sonra görünümde bir değişiklik olmasını beklemiyorum. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    İn cin top oynayır.Artık hareket zamanı gelmedi mi.piyasaya uydurdu,iyi de sen piyasa kağıtlı değilsin üstelik girmek için hikayen de hazır.
    belki sürpriz yaparlar.Ama ben hisseyi bilinçli olarak buralarda tuttuklarını inanıyorum.Satmak isteseler alıcı bulamayacaklar.Almak isteseler mal bulamıyorlar.bulduklarıda işlerine yaramaz.

4. 23 Haziran seçimleri anketimiz de 1 hafta geri de kaldı...
    İlginç sonuçlar var...
    Erken seçim mi geliyor yoksa?
    Anketimize bakmadan ve oy kullanmadan geçmeyin derim...
    Unutmayın;31 Mart seçimlerini de büyük oranda doğru bilmişdi Hisse.Net seçim anketi...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...83#post3468883

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

5. sabah sabah "n'oluyoruz" dedirtti, satış süreci uzadıkça aşağıya basmak isteyenlere fırsat doğuyor maalesef . YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    sabah sabah "n'oluyoruz" dedirtti, satış süreci uzadıkça aşağıya basmak isteyenlere fırsat doğuyor maalesef . YTD.
    11.00 değmesi iyi oldu dedim,buradan tepki verir dedim verdiği tepkiyi satış olarak değerlendiren var.yukarı götürenler çoğu zararına satıyor gibi.ben gemiyi bekliyorum borsada inat iyi değil ama umudumu koruyorum.

7. Her kademede gördükleri alıcıya veriyorlar.yeterki alıcı görmesinler az çok fark etmiyor.destek olan Yok kurtulmak isteyen var.

8.  Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    Her kademede gördükleri alıcıya veriyorlar.yeterki alıcı görmesinler az çok fark etmiyor.destek olan Yok kurtulmak isteyen var.
    acelemiz yok, düştükçe biriktirmeye ve tekkeyi beklemeye devam, çorba içmeden gitmek yok. :-) YTD.

Sayfa 321/485 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •