Sayfa 365/485 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Link 5 tera ve holding 1 toplam 6 milyon sermayemi oluyor. Link 7 milyon kar .Tera 22 ciro yapmis. Kari 7 olsa holdingin karini bilmiyorum . 14 milyon kar olsa 5 milyon sermayeli şirket için süper. Hayal kuruyorum.

2. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Umut grafik için teşekkür. O kadar satış tan sonra biraz alima gecmisler..cuma pazartesi sali ve bugünkü ile 4.2 milyon lot ve ao.11 gibi .Patron niçin tavani bozup aşağı bastı. Kagıt zaten birleşme haberi olmasa bile teknik olarak bu günlerde 11 i gorecekti. Tüm kağıtlar % 10-20 çıktı. Kagıtta millet iyice döküldü tavandan buralara indirip psikolojimi alt üst etti.eğer çok yukarilari hedeflemesem çoktan satarım.Bu islemlerin en geç 3-5 günde ky eline vermemi yoksa elinden almamı olduğunu anlarız. Yarın şu acikcilar da defolup gitse ve link 11.25 I geçse kagit rahatlayacak.

4.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    sermayenin pek önemi yok .. faaliyetler link ve link tera da olduğu için.. şu anda holding in link yazılımda yüzde 23 hissesi var. bu da otomatik 15 milyon yapar borsa değeri ile.. aslında bir nevi kendi hisselerini kendine alıyor. herhangi bir satış veya ortaklk için ön hazırlıklar olabilir... bir de ne olduğunu bilmediğimiz link tera yı alıyor. külliyen bir satış olabilir.. patron belki de bıkmıştır artık.. şirketi büyütmek isteyenlere satsın. zirve, logo, akınsoft nerelere geldi. şu anda link in de 500 milyonluk bir şirket olması lazımdı.. yazılım sektörü enteresan çünkü....
    burda bir yalnışlık yapmışım. holdingin Link Bilgisayar da ki payı yüzde 37. yani holdinge Link Bilgisayar dan düşen bedel bugünkü borsa değeri ile 22 Milyon civarı. Link Tera nedir bilemiyoruz. Holding in diğer değerleri nedir bilemiyoruz. Benim tahminim kasadaki 30 Milyon civarı parayı holding i satın alıyorum diye transfer edecekler. Holding Link Bilgisayar uhdesine geçeceğine göre para içerde kalacak. link tera internet sitesi olan şirket ise halka arz yapabilirler. yada Link grubunu tek elden satıp sektörü devredebilirler.. her halükarda hisse güçlenmiş oluyor. patron ne kazanacak bakalım... kendi holdingini kendi şirketine devrediyor. link bilgisayarın holding de payı yok. kendi hisselerini, patronun payını ve link tera yı almış oluyor. toplamda da patron parayı alıyor ve link bilgisayar da yüzde 20 payı devam ediyor. yüzde 11 diğer denilen paylarda onlardadır. imtiyaz da onlarda,. bakalım patron kendi şirketini kendi şirketine kaç paradan satacak. link bilgisayarın değerini de öğrenmiş oluruz...

5. Aynen düşündüğüm gibi ilerliyor. Biraz geri gelip sonra atak yapmasını bekliyorum. Hedef 14 gibi olmalı ilk etapta.
    Eğitim amaçlı çalışmalardır. Yatırım Tavsiyesi olamaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. Umut linkin döneceğini umut ediyormusun.ben ümitliydim doneceginden. Ama artık yok.3 gündür hiçmi kuruş yukarı gitmez.link in altında birleşmesi bence çok iyi 6 milyon sermaye ile 15-20 milyon kar getirebilir.bu kağıdı 2 ye katlar.ama spek 10 liranın altına indirecek .satıp çıkmayı dusunuyorum. Kırk yılda bir kardayiz bekleyelim dedikiyi b.k yedik.diğerleri gibi satıp çıkmadikta

7. İyi olacağına inandığım için düşüşlerde alıyorum şahsen .
    Ayrıca şunu kaçırmamak gerekir böyle bir gelişme dışında 100 bin endekste bu hissenin fiyatı an itibariyle ucuzdur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

"borsa sabırsızlardan, sabırlılara para aktarılan yerdir." diye genel bir tabir vardır.

beklentili bir hissede filmin sonuna kadar bekleyenler, karşılığını hep almıştır geçmişte. şimdilik beklentiye inanıyorum, tavanda iken bile satmadım, umutla beklentinin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

link (geçmişte logo, egeen, sasa vb. yaptığı gibi) beklentisi sağlam mıdır, bunu gelecekte görebileceğiz.

beklentisi sağlam olduğunu düşünenler günlük hareketlere takılmasın, beklentinin mal yıkma amaçlı yapıldığını, boş olduğunu düşünenler için ise zararın neresinden dönerse kârdır (tavanda çok bekledi, o gün satılabilirdi mesela).

Sayfa 365/485 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •