Sayfa 366/485 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim. İnvesting.com de yaptığım bazı yorumları arkadaşlar buraya aktarmış teşekkür ediyorum. Link Holdingin link tera da %10 luk bir payı var. Tera geçen yılı 26 milyon ciro ile kapatmış. Karrlılığını bulamadım. Ancak bilişim sektöründe kar marjlarının yüksek olduğunu biliyorum meslek icabı. Tera sermayesi 750.000 tl DİE. Holding sermayesi ise 250.000 tl. Holding in pek bir satışı yok. Gelirleri kira geliri gibi görünüyor. Bu Bilgi link bilgisayarın son faaliyet raporunda mevcuttur. Diğer bilgileri ticaret sicil gazetesinden bulabilirsiniz. Holdingin ilişkili olduğu başka firmalar da var ancak ortaklık ilişkileri var mı henüz araştıramadım. Pazartesi işime döndüğümde bunlara bakacağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. yau bu birleşme galatarasay futbol yatırımlarının galatasaray sportifle birleşmesi gibi olmasın galatasarayın bütün karını cukkaladılardı birleşmeyle

4.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    yau bu birleşme galatarasay futbol yatırımlarının galatasaray sportifle birleşmesi gibi olmasın galatasarayın bütün karını cukkaladılardı birleşmeyle
    Herşey olabilir
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

5. 10,21 aşağı kırmadığı sürece hedefi 11,53 olacaktır. YTD

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

6. ver coşkuyu bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by DeliBalta Yazıyı Oku
    ver coşkuyu bakalım
    11.25 i izliyorum gözlerim kapalı.

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Borsacı nin biri piyasada 12 milyon lot olan hissesinin bugun işlemi 5 milyon olmuş öyle bir baskiliyorki diyor. Birde linki görse kafayı yer.1.7 milyon olan hissesinin 1.5 milyonu bugün işlem gördü. Hergün böyle ama % 3 anca çıkıyor. Arada tabana gidiyor.şirketten bir habermi gelecek bu kadar işlem hacmi anormal. Bugün yine 10.40 dan 11.70 e yükseldi ve ardından 11.80 e kadar düştü. 130 kademe yukarı 90 kademe aşağı. Tam alsat kagidiymista haberimiz yokmuş. Pazartesi yapsın bakalım aynısını gelsin 12 ye nasıl kafasına vuruyorum. Yrd

Sayfa 366/485 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •