Sayfa 418/485 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Ağırlıklı ortalama yüksek sıkıntı görünmüyor

2. Yaw arkadaşlar bırakın kavgayı. Buraya yatirdiginiz paraya ihtiyacınız yoksa doldurun bardaginizi yakın çubuğunuzu. Seyreyleyin şehr-i linki. Bu kadar sığ bir tahtada spek ne mal çıkabilir nede istediği kadar alış yapabilir. İki senedir sat al yaparım(al sat değil dikkatinizi çekerim) bu hissede neler gördük neler geçirdik. Son beş dakikada tavanda kadar cizildigini tapana kadarda verildiğini gördüm. Haaaa üç beş günde dünyayı kazanacağım diyorsanız bence bu tahtaya işiniz olmaz. Ben gün geldi tahmin bile edemiyeceğiniz zararla günü kapattım yeri geldi çok abzurt karla günü kapattım. Ama yinede satmadım. (sat allarim hariç.) sagolsun spek lingimin üstüne hergun ortalama üç beş lot ekledi. Ne zaman satacağıma gelince hedef 2025.tabi bu ara hisse devir işlemi gerçekleşip çağrı yapılmazsa o zaman duruma bakarız. Sana hadiiii eyiiiii gunlerrrrr spek emii. Bakın asla al tut sat tavsiyesi falan değildir. En doğru karar kendi verdiğiniz karardır. Sonra yan yattı çamura battı muhabetti olmasın

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar yatırım tavsiyesi falan algılamayın. Burada ağlayıp sizlanmaya hiç gerek yok. Tasiyabilicekseniz sorun yok. Ama tasiyamiyacaksaniz özellikle x kurumdan işlem yapan amcam bırakın iki yanağınızdan öpmeyi doner birde kulak arkanızdan öper. Haaaa taşıyabilirsiniz bu spekin ensesinden bile opersiniz. (tıpkı benim iki yıldır yaptığım gibi) Ben bakıyorum bir kaç taban yapsın. Mermim hazır. Öyle bir atimlik barutum falan yok. Ben bu şirketin ciğer röntgenini çekmişim. Amiyane tabirle öğlen personele hangi yemek çıktı. Bugün patron hangi personele fırça kaydı ağam şirkete gelirken kaç adım attı onu bile ezberledim iki yıldır. Son söz böyle sığ bir tahtada bugün alayım hemen kazanayım diye düşünürseniz yandı gülüm keten helvası. Bakın yatırım tavsiyesi falan değil kendi kendinize karar verin. Sonra yok efendim böyle yok efendim şöyle langir lunguru olmasın

4. Rahat olun. Can babanın (can Yücel) ne diyordu bir şiirinde "seke seke olmazsa.." Bende diyorum ki bu hisse seke seke gitmese bile s2e s2e gidecek. Bu ara Can babaya saygılarımla.

5. Bu kağıdın tahta yapıcısı benzer hareketler yapıyor

Dolayısı ile ben son bir yukarı hareket bekliyorum ama nereye kadar kestirmek zor Yani son bir altın vuruş.
    Artı bu brüt takasta aldığı malları yukarıda bir yerde vermesi lazım.Dolayısı ile ŞİMDİLİK bir sıkıntı görmüyorum

1 yıl önceki

Şimdi

Tabii olacak diye bir şey yok Beklentim böyle
    Suriyedeki durum da önemlidir bu grafiklerin gelişmesinde bunu da unutmamak lazım
    Olmazsa haftalıklar sat verdiğinde veririm. Henüz haftalıklarda sıkıntı yok

Öylesine yaptığım bir araştırmadır Aman dikkat Herkez kendisi karar verir
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

ben de yazmıycam artık...
    28,5 altında 24 ler görülebilir dedim, 2 haftada da 28,5 altında 24 ler görüldü...
    thunderbolt hocanın dediği gibi herkes vadesine göre hareket etsin...
    herkes kendi kararını versin...
    kimi için 28,5 altı haftalık kapanış önemlidir kimi için günlük kimi için saatlik...
    o nedenle herkes kendi araştırıp karar versin...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

7. Arkadaşlar bu tür sığ tahtada teknik meknik hikaye. Haaa günde bilmem kaç milyon lot işlem yapan bir hisse olur o zaman tekniğe eyvallah.Bir kere şunu bilin bir spek var ki şirketi devir alacak şirket adına işlem yapıyor. Amaç şirket devir alındıktan sonra çağrı yaparak alacağı hisse iyicene azalsın.Bu durum link i devir alacak şirket doyuncaya kadar devam edecek. Hep yazdığım gibi bu hisseyi taşıyabilecek gücünüz varsa alın unutun. İsterse beş dip yapsın. Bardağınızi doldurun çubuğunuzu yakın biraz deniz veya göl kenarında dolaşın. Bırakın spek kendi kendine jimnastik yapsın. Siz merak etmeyin bu spek eninde sonunda size kulak arkasını uzatacak. Bu paylaşımımi bir kenara not düşün. Belli bir süre sonra yanilirsam önüme koyun. Hatta ve hatta Özelime dilediğinizi yazabilirsiniz. Belli bir süre yazmayacağım artık. Bana kızanlar var biliyorum. Ne demiş nasreddin hoca "Bana eşekten düşeni getirin" Ben çok eşekten düştüm. Onun için zararda olan arkadaşların duygularını anlıyorum. Çabam siz eşekten düşmeyin. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Şimdilik hadi bana eyvallah.

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu tür sığ tahtada teknik meknik hikaye. Haaa günde bilmem kaç milyon lot işlem yapan bir hisse olur o zaman tekniğe eyvallah.Bir kere şunu bilin bir spek var ki şirketi devir alacak şirket adına işlem yapıyor. Amaç şirket devir alındıktan sonra çağrı yaparak alacağı hisse iyicene azalsın.Bu durum link i devir alacak şirket doyuncaya kadar devam edecek. Hep yazdığım gibi bu hisseyi taşıyabilecek gücünüz varsa alın unutun. İsterse beş dip yapsın. Bardağınızi doldurun çubuğunuzu yakın biraz deniz veya göl kenarında dolaşın. Bırakın spek kendi kendine jimnastik yapsın. Siz merak etmeyin bu spek eninde sonunda size kulak arkasını uzatacak. Bu paylaşımımi bir kenara not düşün. Belli bir süre sonra yanilirsam önüme koyun. Hatta ve hatta Özelime dilediğinizi yazabilirsiniz. Belli bir süre yazmayacağım artık. Bana kızanlar var biliyorum. Ne demiş nasreddin hoca "Bana eşekten düşeni getirin" Ben çok eşekten düştüm. Onun için zararda olan arkadaşların duygularını anlıyorum. Çabam siz eşekten düşmeyin. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Şimdilik hadi bana eyvallah.

teknik rotayı belirler, gideceği yeri değil...
    burda herşeyi yazmaya gerek yok...

Sayfa 418/485 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •