Sayfa 238/485 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    gel sen anlat şirketi bende anlatayım şirket batıyor haberin yok. elamnların ücretini karşılayamaz bu satışla
    Ulan be adam işi gücü bıraktın bunla uğraşıyorsun derdini sorduk söylemedin, ciro da azalış var desen yok, her sene aynı satışlarla devam edebilen şirket bu sene mi zora düşecek kasası dolar doluyken hem de, bugün doları izlemedin herhalde buralarda bu hisseyi satanı pişman edebilirler, tabi alanı da pişman edebilirler piyasa bu ... Sard68 veda etmiştin boş boş konuşma artık yeter..

E sinirlenme be Cover sen de. Onceki sayfada yazdim arkadas kavanozdaki baliga baki "Aaa bu balina degil" diye foruma gelmis sitem ediyor. 8.70'de ben tuttum tahtani bugun. 15-16'dan verdiklerimizi yerine koyalim. Fazla vermediler, sadece 20 bin lot dustu, verselerdi aliyorduk iste.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    E sinirlenme be Cover sen de. Onceki sayfada yazdim arkadas kavanozdaki baliga baki "Aaa bu balina degil" diye foruma gelmis sitem ediyor. 8.70'de ben tuttum tahtani bugun. 15-16'dan verdiklerimizi yerine koyalim. Fazla vermediler, sadece 20 bin lot dustu, verselerdi aliyorduk iste.
    Kızmadım da samimiyetsiz ve başka amaçlara yönelik mesajlara tepki göstermekten kendimi alamıyorum. geçmişte de şurda bekliyorum ver alalım deyip ortada işlemi göremeyince kızmıştım. Amaç insanların algısını yanıltmak olmamalı, uygun fiyatı bulursun alırsın hedefe ulaşır satarsın, piyasa bu, piyasaya kızmak, küfretmek, ağlamak sızlamak mantıklı değil, bir strateji kurarsın yatırımını yaparsın tutar tutmaz ayrı mesele ...bol kazançlar dostum,iyi yerden almışsın benim de kaçırmayacağım fiyatları, iş bankasının azizliği yüzünden yakalayamadık, Endeks -%8 leri gördüğünde neredeyse birçok işlem platformu da kilitlendi yada kasıtlı kapatıldı.

5. Yarın 8 den alırsın üzülme

6. Dolarımı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Yarın 8 den alırsın üzülme
    Sen de alırsın 13.5 den aldığın gibi çok abartma ama mazallah tavana mavana bağlarsın

8. İnan ben kagıttan ümidimi kestim.Ölü para benim için ayriyeten benim maliyet 16.62 ha bu arada 11600 dende bir başka hesabımdan var.Ama yüklü olan 16.62 den kısmet bekleyecek. Ama bu çılgın piyasadan. 8 dende alınır daha aşağıdanda. Hayırlısı

Sayfa 238/485 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •