Sayfa 396/485 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. 3800 lot bilinen kaptirilan, daha nekadar kapti bilemem ama arkadaslar demekki her lotu kiymete binecek, kolay kolay satmayin bana kalirsa. Hepinize bol kazanclar

2. aralık başı bekliyordum, hareketi erken yaptı.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    aralık başı bekliyordum, hareketi erken yaptı.

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
    Tavan yapan hissenin tahtası böyle sessiz mi olur demekki kimsede mal kalmadı. Pazarlamacılar da ortada yok. Daha yolu var demekki de bende de mal kalmadı elinde kalan varsa kazancına kazanç eklesin inşallah , ben nispeten iyi fiyatlara verdim cuma ve bugün yarına misket parası kaldı sadece onu da versekte olur vermesekte

4. üstad ben beklemedeyim daha

5.  Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    üstad ben beklemedeyim daha
    Ben yarın iyi bir maliyetin varsa kar realize etmeni öneririm 15.8 ler zorlu direnç. Yine de inancın çoksa aşacağına bekle. etki yaratmak istemem. Sadece sevincimi paylaşmak ve iyi niyetlerimi iletmek istedim kalan yatırımcı dostlarıma.

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Tavan yapan hissenin tahtası böyle sessiz mi olur demekki kimsede mal kalmadı. Pazarlamacılar da ortada yok. Daha yolu var demekki de bende de mal kalmadı elinde kalan varsa kazancına kazanç eklesin inşallah , ben nispeten iyi fiyatlara verdim cuma ve bugün yarına misket parası kaldı sadece onu da versekte olur vermesekte
    Aynen Cover13 klasik hareketler diye cuma günü ben de 12,30 dan verdim.Hamallık yaptık vesselam.

yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by LİNKE Yazıyı Oku
    Aynen Cover13 klasik hareketler diye cuma günü ben de 12,30 dan verdim.Hamallık yaptık vesselam.

yatırım tavsiyesi değildir.
    Bütün hisselerimin sattım bende 15 de alıma başlarım ona bile izin vermezse bu hissenin yolu uzun demektir

8. 16 dan vedalaştık, alan hayrını görsün, herkese bol kazançlar.

Sayfa 396/485 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •