Sayfa 475/485 İlkİlk ... 375425465473474475476477 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Şöyle bir inceledim sadece ekteki madde 7 kaldırılmış, muhtemelen hazirlanan evrakta ufak bir hata yapmışlar. Öyle paranın nereye harcanacağının açıklandığı bir belge yok, zaten gelen bir para da olmayacak bedelli değil bu, iç kaynaklardaki parayı sermayesine ekliyor. Sermaye yapısında bir değişim sadece. Onay gelmesi ile ilgili bir sıkıntı olmaz.
    Bende herangi bi para gelmicek diye biliyorum senin gibi bedelsiz sonuçta.. arkadaşım öle hararetli yazınca mal durumuna düşmemek için ulan bunca zaman benmi yanlış biliyodum acaba bedelsizde kasaya para girmiyo bu adam giriyo diyo diye beni terüddüte düşürdü.. kendimden bildiğimden şüpeye düşürdü beni

2. Bu akşam gelen kap bedelsiz onay kapımıdır bi bilgisi olan warmı ??

3. Nedir bu sessizlik, bugün bürüt takasın son günü bürüt takastan çıkınca yükselecek diye gelenlerin bezdirmek için bugünde yarında baskılayacaklarını düşünüyorum. En azından önceki bürüt takas bitişinde öyle yapmışlardı. tarih tekerrürden mi ibaret yaşayıp görelim. çok pahalı değil artık, hala çok ucuz da değil ama 36, 38 e gelecek diyenlerin beklentisi gerçekleşmedi, sanki gerçekleşmeyecekte gibi , ucacak kaçacak diyenlerinde beklentisi gerçekleşmedi, böyle bir 42- 48 aralığı güzel sanki yıl sonuna kadar bir kere daha zıplamasını ve eski zirvenin 3.5 tl üstünü denemesini bekliyorum. Resim yapar gibi çalışmayı seviyorlar çünkü

4. brüt takastan çıkacak bugün diye gelecekler gelemeden malı kapıp gideyim dedi link aslanımız bir helal olsunu hak etti

5. Nerdesiniz dostlar, muhabbete gelen yok mu, bu borsada en sevdiğim hisse bu, ama nedense benden ve kağan dan başka fanı yok bugün yaptığım hataların yükünü link in sırtına yükledim ( borsada ). Bakalım bu yükü taşıyabilecek mi

6. Sevgili dostum cover ben 0 maliyetle linkde devam ediyorum şu anda beklemedeyim birazda sağlık sorunlarım var .Bu hayatta insanın en büyük sermayesi ağız tadı. Inşallah ağzımızın tadı bozulmaz.

Neydi sloganımız Bir logo olmadan asla...

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Sevgili dostum cover ben 0 maliyetle linkde devam ediyorum şu anda beklemedeyim birazda sağlık sorunlarım var .Bu hayatta insanın en büyük sermayesi ağız tadı. Inşallah ağzımızın tadı bozulmaz.

Neydi sloganımız Bir logo olmadan asla...
    Geçmiş olsun Kağan, saglik sorunlarına en yakin zamanda atlatırsın inşallah biz eskiler 0 maliyetteyiz, yeniler düşünsün

8. Günaydın Linkin kıymetli ve bir o kadar şanslı yatırımcıları.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

Sayfa 475/485 İlkİlk ... 375425465473474475476477 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •