Sayfa 411/485 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Bir orge bir arsan eczyt bilici karsu .....
    dan teknik olarak daha pahalı değil
    Ben tepede kağıda girmem. Zaten 10 tl den beri vardı arada sattım aldım sattım aldım....
    Dostum yürek sizde var

Teknik olarak bir canak boyu daha gidecek ya da gitmesi lazım inşallah. Ama hemen bugünden yarına değil.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    maşaallah bereketini görünüz kazancınız daim olsun dostum, şu birleşme hikayesini bilmiyorum, birleşmenin getireceği sonuçları bilemiyoruz, birleşmeden önceki kendi başına bir link temel verilere göre artık pahalı.

karsuyu da karıştırmayın dostum, onu sadece teknik sebeplerle alıp sattım, beğendiğimi söylemedim.

Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Teknikçilerdeki cesarete hayranım doğrusu, bu fiyatlarda hisseyi taşıyabilmek yürek ister artık.
    Teknikçiyim diyemem lakin, tecrübelerim bana hisseyi alım yerinin, çoğu zaman fiyatla ya da yüzdeyle ilgili olmadığını göstermiştir...

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Özel olarak ilgilendiğim bir şirket değil. Fakat olayı şöyle çözebilir, fikir jimnastiği yapabiliriz.

-Link Bilgisayar ile Link Holding birleşmesi ne zaman onaylandı? Cevap: Aralık-2019. Elde var bir.

- Link Tera`nın Link Holding'teki payı kaç? Cevap: %10 Yani o bir iştirak. Elde var iki.

--V. U. K. Gelir tablosu birleşme sonrası mı çıktı? Cevap: Evet. Elde var üç.

-Bu yayınlanan V. U. K Gelir tablosu solo olduğuna göre, Birleşenler yer alacak, fakat İştirakler yer almayacak, doğru mudur? Cevap: Evet aynen öyle.

SONUÇ: Açıklanan solo Gelir tablosunda, Link Bilgisayar ve Link Holding verileri birleşme olduğundan yer alıyor, Link Tera'nın ise verileri iştirak olduğu için bildirim içinde yer almıyor. Ne zaman Link Tera tablolarda yer alacak? Daha sonra açıklanacak 2019/12 konsolide tablolarda yer bulacak.
    Eyvallah hocam sağolun, çok memnun oldum degerlendirmeleriniz için....

4. Spek karı beğenmedi. Yada bunu fırsat bilip satış baskısı uyguluyor. YTD

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar bilançoyu nasıl yorumluyorsunuz. Açıklama yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

6. Tahtanın sığ olması neyi açıklıyor. Satış baskısı mi yoksa gelene gidene mal mı dağıtıyorlar. YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bilançoyu nasıl yorumluyorsunuz. Açıklama yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Gelen bilanço değil
    Vergi dairesine sunulan kar
    Bilanço gelmedi daha
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Deli kısrak gibi...
    teknik olarak çok daha iyi hisseler vardır tabi ki de, ama bunda bir hikaye çıkar mı?...
    Kimsenin alın satın dediğine bakmadan karar vermek en iyisi...
    Herkesin beklentisi ve şartları farklı...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

Sayfa 411/485 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •