Sayfa 481/485 İlkİlk ... 381431471479480481482483 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Bugün biraz umut verdi inşallah gel gel değildir, yarın belli olacak ... Bugün 9 bin tl zararla çıkacaktım son anda bırak kalsın dedim,inşallah pişman olmayız

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Osmanlı yatırım şimdi sana sağlam bir zarar yakışır bir daha bu tahtaya gelmezsin mal elinde kaldı dinamik ve gedik en az 5 milyon kazandı sığ tahtada bu kadar mal alırken nasıl yükselecek diye düşünmen gerekirdi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Bugün gözü yine taban da gibi

4. Sabah +5 şimdi - Allah belanızı versin kan emici onunbununcocuklari

5. Kazandırdığının yarısını vermiş normal

6. Benim eski göz ağrıma küsenler mi olmuş, tam bir ay 10 gün olmuş, burası kaybedenler kulübü değil olmamalı, yine de gözüm üstünde tek şaşırdığım kendisi bu kadar heyecansız bir şirketin hissesi neden bu kadar heyecanlı hele de forumu dutluk olmuşken, bir aşağı basıyor mübarek bir yukarı zıplıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Benim eski göz ağrıma küsenler mi olmuş, tam bir ay 10 gün olmuş, burası kaybedenler kulübü değil olmamalı, yine de gözüm üstünde tek şaşırdığım kendisi bu kadar heyecansız bir şirketin hissesi neden bu kadar heyecanlı hele de forumu dutluk olmuşken, bir aşağı basıyor mübarek bir yukarı zıplıyor.
    Link 7 Lira iken fiyatının çok uygun olduğunu burada paylaştığımda, sen de küçük yatırımcının o fiyatlardan farkına varmasından çok korkmuştun...Böylece Negatif olarak Tarihe geçmiş oldun...Hatırlarsın...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Link 7 Lira iken fiyatının çok uygun olduğunu burada paylaştığımda, sen de küçük yatırımcının o fiyatlardan farkına varmasından çok korkmuştun...Böylece Negatif olarak Tarihe geçmiş oldun...Hatırlarsın...
    Maziyi anmak güzel ama sizin kadar taze bir hafızam yok malesef o gün siz ne yazdınız ben ne yazdım hatırlamıyorum. Bu hisseye en çok inanan ve en rasyonel davrananlardan birisi olduğumu düşünüyorum. İtham ettiğiniz ve beni konumlandırdığınız vasıfta birisi değilim. En fazla siz uçaçak kacacak demişssinizdir, ben de sizin yazınızda karşı çıktığım bir nokta varsa onu eleştirmişimdir. Keşke o dönem hangi yazımdan böyle bir algı doğduğunu önümüze koysanız bende özür dilesem. Öyle yada böyle siz inşallah inancınızın, savunduğunuz noktanın arkasında durup kazanmışsınızdır.

Benim işlemelerimde herşey net ve açık 8 civarı aldığım pozisyonu o dönem 16 tl den bitirmiştim. 2020 pandemi çöküşü sonrası 23 tl lerden tekrar pozisyonlanıp 65 tl lere kadar devam ettim. Bedelsiz bölünmeden bir gün önce ise tek bir lotum kalmamıştı, 32 civarlarına bölünen hisse 64 lere kadar gitti o hareketi kaçırmış oldum.

son iki yılda minnet duyduğum 5 hisseden birisi oldu, bunlar Dmsas, Link, Arena, Sarky ve vertu (En eskiden en yeniye sıraladım, ilk üçünde belirli bir süredir pozisyonum yok) .

Sayfa 481/485 İlkİlk ... 381431471479480481482483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •