Sayfa 171/485 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by macintosh Yazıyı Oku
    CEO 13.12.2017de TVye çıkıp BİRKAÇ ay içinde Link Bilgisayarın muhtemelen tamamını satabiliriz dedikten sonra nerdeyse 4 ay geçti.
    Google'dan BİRKAÇ kelimesinin anlamına baktım aynen şöyle diyor:
    ''az sayıda olan, çok olmayan, birden çok ama dörtten az olan''

Eğer bu açıklamayı UZAYDAN yapmadıysan Süren dolmuş CEO.YTD
    Türk Dil Kurumuna göre BİRKAÇ kelimesinin anlamı "Çok olmayan, az sayıda, az". .. Şimdi birde ÇOK kelimesinin anlamına bakmak gerekli...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. çıkıp SÜRÇÜ LİSAN ETTİM AFFOLA derse işte o zaman d*****n kuyruğunun koptuğu vakittir... inşallah demez :-)))

Hacim çok küçük, 2-3 tane ky satıyor malını, ne yapalım biz de mi satıp gidelim? Güldürmeyin beni, hacim bu kadar küçükken istesen de satamazsın, daha da düşerse yokum demiştim ama bu hacimli düşüşe bakıp satarsak bu kadar ky olunmaz ki derler adama ...ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Hacim çok küçük, 2-3 tane ky satıyor malını, ne yapalım biz de mi satıp gidelim? Güldürmeyin beni, hacim bu kadar küçükken istesen de satamazsın, daha da düşerse yokum demiştim ama bu hacimli düşüşe bakıp satarsak bu kadar ky olunmaz ki derler adama ...ytd...
    sayın Laykın , biraz sektör emsalini göstererek sanırım ky sıkıştırmak isterler gibiler ... ama nafile... YTD

5. Bu Spek tam bir manyak.

Yapacak birşey yok kimse tekkeyi terketmezken 1-2 ky malını satıp stop oldu diye satamam, mantık tutmuyor, hee bu kendi fikrim kimse takip etmesin herkesin aklı kendine, mazallah yarın kötü haber gelir de taban taban giderse kimse ağlamasın, ben şu hacme kanmam diyorum, ytd...

7. 45 gündür istikrarlı bir şekilde düşen nadir hisselerden biri olarak tarihe geçeceksin şeref yoksunu

Yok bu böyle olmayacak, her türlü gider yapıyor hacim yapıyor, salla yaww, takip ediyor olacağım sadece ben kaçtım,ytd...

Sayfa 171/485 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •