Special Days Image
Sayfa 399/485 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Şöyle bir kap ta mümkün ;

Biz falanca tarihte alıcı firmayla olan görüşmeleri sözlü olarak bitirmiştik.
    Aynı yönetim kurulumuzun şu şu tarihli şu sayılı toplantısında alınan karar doğrultusunda "firmaya devam etmek için" yaptığımız davete falanca firma olumlu cevap verdi.Şu şu tarihte de görüşmelere başlayacağımızı kamuoyuna duyururuz.

Bu bir kurugu olup

yatırım tavsiyesi değildir.

2. hisler, kurgular aldı gidiyor.

3. 23 liradan soluksuz satıyorlar lan kaça aldınız bu kağıdı niye aldınız.Bir beklenti için aldınız sa beklenti gerçekleşti mi?
    bu kağıdın beklentisi hikayesi yeni başlıyor.Holdingle birleşme arkasından yeni gelişmeler bu ay bir bitsin hele bir bekleyin.
    Son düzenleme : yerlisoros; 18-12-2019 saat: 11:01.

4. yarın kredili alım açığa satış yasağı da kalkıyor.Asıl heyecan beklenti satın alma o zaman başlayacak böyle 1-2 adet satışla kağıdı gömmeyi gösterirler adama.

5. yeni yılda yeni haberler ve gelişmelerle inşallah 40 liraya almaya gelir bugün satanlar.

6. 15 dakikalık

Kamayı yukarı kırmış görünüyor. İndikatörlerde de pozitif uyumsuzluk var.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by yerlisoros Yazıyı Oku
    yeni yılda yeni haberler ve gelişmelerle inşallah 40 liraya almaya gelir bugün satanlar.
    Sayın Soros , beklentiniz olan gelişmeler nelerdir , paylaşır mısınız ?

8.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Sayın Soros , beklentiniz olan gelişmeler nelerdir , paylaşır mısınız ?
    Bu holdingi birleştirme işinin boş yere yapılmıyor olmasını düşünüyorum. Bunun sonucunda yıllardır yapılmak istenen yabancı ortak alımı birleşme veya şirketi bir başka güçlü şirkete satmak bunun da önümüzdeki yıl olacağını düşünüyorum.
    Kısa vade de daha aşağılara gitmezse hedefi de 29-30 TL civarı olacaktır.Ancak bir haberle kafein smart ne yaptıysa çok fazlasını yapacaktır.
    Son düzenleme : yerlisoros; 19-12-2019 saat: 11:23.

Sayfa 399/485 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •