Sayfa 384/485 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Selamımız alındı mı
    Alındı alındı.adımızı bilemdeğiştirdik.Saygılar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by LİNKE Yazıyı Oku
    Alındı alındı.adımızı bilemdeğiştirdik.Saygılar.

Geçen güzel bilgiler paylaşmıştınız eski üye olarak kimsiniz merak ettim özelden de yazabilirsiniz

3. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

4. Bunun üzerine kim ,niye toprak serper ki.
    Birleştirip satacaklarını (tek başlarına bihalt olmayacağını kendileri de anladı herhal) herkese duyurdular.
    Niyet ciddi olmasa diğer şirketlerinin itibarını zedelemezlerdi.
    Diye düşünüyorlardır.

5. 10,53 ü gösterdiler boşluk kapandı..Bir de 11,05 veya üstü kapatırsa diye düşünüyor insan.
    Biz onay aldık birleştik diyebilirler mi patadan?

yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by LİNKE Yazıyı Oku
    10,53 ü gösterdiler boşluk kapandı..Bir de 11,05 veya üstü kapatırsa diye düşünüyor insan.
    Biz onay aldık birleştik diyebilirler mi patadan?

Bekliyoruz haberleri...uyumadılarsa yada yan gelip yatmadılarsa geçen zamanda ve de dürüst ve samimi iseler !..izleyip görecegiz...ytd.

7. Evet..çok sey bekliyorum ben kendi adıma bu şiketten..özelliklede yeni yatırım ortaklık arge ve büyümeye yönelik ! Sektör olarak çok cazip...gelişmiş ve gelişmekte olan tüm ülkelerde tercih edilen kiymet goren..iyi bir yönetim ve iyi bir CEO ile cok guzel yapılanma ve gelişmeler gösterebilir..özellliklede patentli ürün gelistirmede ortaklık ve yatırım yapabilir..Ayrıca bu alanda Turkiye de ve dışarda yeterli kurum kuruluşlar ve partnerler mevcut...yine bir distrübörlük..yeterki ufuk ve cesaret olsun..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Bekliyoruz haberleri...uyumadılarsa yada yan gelip yatmadılarsa geçen zamanda ve de dürüst ve samimi iseler !..izleyip görecegiz...ytd.
    2017 Aralık ayında 2-3 aya satılır demişti baştaki zat 19 küsurları gösterip malı yıktılar .20 ay yata yata toplayıp dist çıkardılar.Bidaha dağıttılar.

Şimdi ki hikayeye inanmak istiyorum.Zaman geçse de beni kimse kandıramaz diyorum.

Bu nedenle "Dürüstlükleri sıkıntı".
    Eni konu ticari firmadır.Şimdiki hikayeye kar emeleri için yaptıkları aksiyon,ticari faaliyet diye bakıyorum.

Sayfa 384/485 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •