Sayfa 270/425 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Bu fiatlar senin hakkın deil lider factoring , denge varlık,destek varlık varlıkta varlık ,,,ytd deildir...

2. 4 ü göstermemeye yemin etmiş spek efendi...mal toplamak istiyorsan 2 tavan yaparsın kimse kalmaz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    4 ü göstermemeye yemin etmiş spek efendi...mal toplamak istiyorsan 2 tavan yaparsın kimse kalmaz

Göstermesin boş ver keyfine bak......, sabah baktım 1 saat aralıkla hiç işlem yok 1 lot 2 lot ,,kendi kendine çalıyo ,onun vakti vardır , onlar biliyolardır işini ,bizde çekirdek çıtlazcaz ..... yatırım tavsiyesi deildir.....

4. Bugün bi karın ağrısı var ama nedir acaba ?

5. 3-4 Hafta kaldı bilançoya .....hareketler hızlanacaktır ...yavaş yavaş yatırım tavsiyesi deildir...

6. Normalde sermayesi kadar kar eden şirketin ederi 10 tldir...bu seneki kara bakarsak 30 milyon üstü kar garanti ama fiyat cacık tarifesinde...bunun sebebi nedir ? Borç mu çok

7. Sanki bir grup girdi,öbür taraf kızdı gibi geldi bana,bir faktoring,iki varlık şirketi bu fiatlarda zor baskılarlar bana öyle geliyo,bu fiatlar la halka arz fiatı al at unut hakikaten , ver dedi beklediler,vermedi inatlaşma var bakalım,yatırım tavsiyesi deildir....

8. Ben bu kağıdı hisse net te durur yazılarım borsadan çıkmam gerekiyodu o zamanlar 3 tl idi halka arz sonrası 2015 veya 2016 tam yıl aklıma gelmedi ı 2,48 lerde falan almıştım,borsa dan çıkmam gerekiyodu 2,30 larda satmıştım.Ben sattıktan sonra 1 , 50 küsurlara inmiş sonra 7 tl leri görmüş bende kısmet deilmiş demiştim kendime.O kağıt yıl 2018 3'83 tabi temettü de vermiş , temettü yü iyi veriyodu kredi derecelendirme öz sermayeni fazla eksiltme deyince biraz frenlemişlerdi,bakalım ondan dolayı bi gözüm takip ediyodu, buralarda kalmasınını ortağı credit suisten büyük ortağın hisseleri alma görüşmeleri yapıldığı için bir yerde baskılandığını düşünorum bu da beni hisseye yeniden dönmemde etken oldu,tabi bu zaman zarfında hem kar , hem iki varlık şirketi,hemde her gün önünden geçiyorum işe giderken telekom stad yanı skyland da aldığı ofis bürolar , hemde ödenmiş kadar yıl sonu kar beklentisi ,kolay deil bunları yapabilmek diye düşündüm,yatırım tavsiyesi deildir,,,,,,

Sayfa 270/425 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •