Sayfa 273/425 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    varlık edinimi deyince ben satın aldılar anladım, kendileri 20 milyon sermayeli ikinci bir şirket kuruyo yani ceplerinden bir satın alma yok doğru dimi Hitit , ve buna göre iki tane varlık şirketi oluyo mu olmuyomu ?
    Evet kendileri kuruyor.Gerekli işlemler bitince iki adet olacak.

2. Ödenmiş sermaye 30 milyon Öz sermaye 150 milyon 6 aylık 17 milyon kar , 9 aylık ? Bekleyip görücez , Nedim Menda Credit suisten ortaklık hisselerini geri alması bilanço ve kağıt üstündeki baskıyı azaltması sebebi ile bir pozisyon açtık , hemen de çıkartılırsa hisse dikkat çeker sanki biraz zaman geçiriliyo gibi bir izlenimde edindim hayırlısı , yatırım tavsiyesi olmayıp öngörüdür sade diyelim hep hayırlısı diyoruz....

3. Hitit Kalkınmada durabilirdin neden çıktın bugün ? Yarın 39 Tl mi 40 mı tavanı ?

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Hitit Kalkınmada durabilirdin neden çıktın bugün ? Yarın 39 Tl mi 40 mı tavanı ?
    Sabah ürküttü beni.Zaten maliyet düşük yeter bu kadar.Benden alanda kazansın inş...

5. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/a...racat-40860042 ihracat faktoringi sektördeki hikaye başlangıcı olacak...

6. Tahta sığ bir tahta ya benziyo , bazen 1-2 lot alışlar yazılıyor, geri dönüş ve ya hisse den nakit e geçmede sığ olduğu için dikkat etmekte fayda vardır , yatırımcıların zarara uğramaması için uyarmakta fayda hissettim, yatırım tavsiyesi deildir....

''Borsada ne kadar kazanacağımı düşünmem ne kadar para kaybedebilirim onu hesaplayarak seçimler yaparım''bir atasözü dermişim....

7.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Sabah ürküttü beni.Zaten maliyet düşük yeter bu kadar.Benden alanda kazansın inş...
    6 TL lerden 35,19 görüp sonra ki günlerde örnek bugün diyelimki 40 tavanı görüp , aynı gün sonra 35,19 TL açılışın tabanı mesala 29 TL ler de görülebilir aynı günde de görülebilir , bir risk ti cebine koymadığın para senin para deildir mantığı ile hareket ettim , burdan benden alan % 100 yapsa ancak 70,00 TL ler görülebilir, inşallah görse Türk Yatırımcısı kazansa isterim ama benim için de yeterli dedim bende çık mayı uygun gördüm....

8. LIDFA - Lider Faktoring

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Tahta sığ bir tahta ya benziyo , bazen 1-2 lot alışlar yazılıyor, geri dönüş ve ya hisse den nakit e geçmede sığ olduğu için dikkat etmekte fayda vardır , yatırımcıların zarara uğramaması için uyarmakta fayda hissettim, yatırım tavsiyesi deildir....

''Borsada ne kadar kazanacağımı düşünmem ne kadar para kaybedebilirim onu hesaplayarak seçimler yaparım''bir atasözü dermişim....
    Sığ tahta olduğu doğrudur...1.5-7.20 hareketi yaptığında lotlar kalınlaşmıştı...58 bin lotu çok rahat satmıştım o zamanlarda..

Şirketin sermayesi garfa ve crdfaya göre oldukça düşük..bedelsiz artırım gelirse şaşırmam...150 milyon Özkaynak 30 milyon sermaye buna göre % 500 bedelsiz potansiyeli mi barındırıyor? En azından 90 milyona cıkartmak uygun olur...

Asıl hareket yeni ofislere geçtiklerinde eski ofislerle ilgili yapacakları plan..sonuçta 1600-1700 m2 ofislerden bahsediyoruz...satışa cıkardıklarında epey bi yükseliş hareketi görebiliriz....bunlar benim şahsi düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 273/425 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •