Sayfa 275/427 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon
Arama sonucu : 3409 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Bugün tahtada , tahtanın sahiplerini gördüm ya çok acemiler yada çok profesyonel zaman kazanıyorlar.Bunların amacı çok farklı gözüküyor bekleyip görücez...

2. Takası gördüm , bu takasla ancak baskılanır, 6 aylık güzel , istese indir bindir istediği gibi oynarlardı,stabil bırakılmış,takastaki % 63 lük oran bir kişi ye ait deildir ben ce ama bağlanan para enflasyon ve dolar artışına göre erimiştir.Gitcem dedimi kimse tutamaz bence, bide bu hisse yi almak 1- Lider faktoring, Destek varlık Aş,Denge Varlık Aş şirketlerine ortak oluyo bide Skylandaki ofis bürolara ortak olmak demek ,bu varlık şirketleri ilerde borsaya da sokarlar, hiç varlık şirketi yok borsada. Nedim Menda büyük ortak hisse satın aldığı için temettü de de cömert olabilirler diye düşünüyorum, tahtayı daha yeni bende takip etmeye başladım,portfoyümun 100 de 90 ı iki yıldır elimde tuttuğum pergomonda , bilanço ve primli olmaması nedeni ile bunu ve dolar bazlı gsd holdingi portföyüme aldım,bilançolara kadar beklicem şahsen , bu üç tahtada ki hareket ve durumlara göre ve ışık veriyosa poz boşalt , poz artıtmaya gidicem,şu an bende izlemedeyim......yatırım tavsiyesi deildir...

3.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Takası gördüm , bu takasla ancak baskılanır, 6 aylık güzel , istese indir bindir istediği gibi oynarlardı,stabil bırakılmış,takastaki % 63 lük oran bir kişi ye ait deildir ben ce ama bağlanan para enflasyon ve dolar artışına göre erimiştir.Gitcem dedimi kimse tutamaz bence, bide bu hisse yi almak 1- Lider faktoring, Destek varlık Aş,Denge Varlık Aş şirketlerine ortak oluyo bide Skylandaki ofis bürolara ortak olmak demek ,bu varlık şirketleri ilerde borsaya da sokarlar, hiç varlık şirketi yok borsada. Nedim Menda büyük ortak hisse satın aldığı için temettü de de cömert olabilirler diye düşünüyorum, tahtayı daha yeni bende takip etmeye başladım,portfoyümun 100 de 90 ı iki yıldır elimde tuttuğum pergomonda , bilanço ve primli olmaması nedeni ile bunu ve dolar bazlı gsd holdingi portföyüme aldım,bilançolara kadar beklicem şahsen , bu üç tahtada ki hareket ve durumlara göre ve ışık veriyosa poz boşalt , poz artıtmaya gidicem,şu an bende izlemedeyim......yatırım tavsiyesi deildir...
    Ayrıca maya akar centerdeki ofislere de ortak oluyoruz...o ofislerde lidfaya ait

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. LIDFA - Lider Faktoring

Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Bugün tahtada , tahtanın sahiplerini gördüm ya çok acemiler yada çok profesyonel zaman kazanıyorlar.Bunların amacı çok farklı gözüküyor bekleyip görücez...
    Sn Hitit oldukça profesyoneller 1.50-7.20 hareketini de bunlar yaptı çünkü...o çıkışa benziyor 2 yıldır düşük fiyattan topladılar

5. Hırrrrrr sanki araba motoru çalıştı 1.Vites e alındı , artık top şöförde ve muavinlerde ,Yatırım tavsiyesi deildir...

6. LIDFA - Lider Faktoring

Güzel bilanco olabilir..sermayesi az iyi bir bedelsiz olabilir...yeni ofise taşınıp eskileri satabilir haberi gelebilir ya da hiç biri ytd

7. Lidfa tüm camları kıra kıra gitmen gerek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Lidfa tüm camları kıra kıra gitmen gerek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O zaman çok dikkat çeker...
    sizlerin adına seviniyorum

Sayfa 275/427 İlkİlk ... 175225265273274275276277285325375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız