Sayfa 288/425 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    benim bir evim var satılık satmak istiyorum yada dahada değerlensin istiyorum diyelim.Ne yaparım? Cevap 1 ; her dakika evimi kötülerim ,duvarları çatlıyor,tuvaletinden pislik basıyor ve çok kötü komşularım var diyerek gazetelere boy boy ilan veririm.Cevap2; evim gayet iyidir,komşularım süper insanlardır ve evimin eşi benzeri yoktur derim.............Sn morph un satılık evi var ve cevap 1 i uyguluyor.....Bunu yapmasının amacını anlayamıyoruz....Mantık yok...
    Güzel tespit.

Sahibinden.com ilanlarımda da gördüğüm bütün eksiklikleri ve alıcıyı üzebilecek olası sorunları objektif biçimde aktardığım için satış yapmam zor oluyor. Para için kandırmak istemiyorum insanları. Amacımı anlamasalar ya da mantıksız bulsalar bile. Hatta bu yüzden genel olarak insan ilişkilerinde zorlandığımı itiraf etmem gerekiyor.

Oysa zayıflıklarını kullanmak, detaylarını bilmedikleri sorunları maskelemek, duymak istediklerini söylemek ne kadar da kolay, değil mi?

Yukarıdaki örnekte bulunan yazıların benzerlerini yazacak kadar düşeceğime kazanmayayım, kuru ekmek kemireyim daha iyi.
    I, a stranger and afraid
    In a world I never made. ―AE Housman

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Şaka gibi tipler dolmuş buraya. "Şirket özsermayesini büyütüp napcak bize temettü dağıtsın " diyen mi ararsın, bedelsiz sermaye artırımının ne demek olduğundan habersiz olanları mı ararsın, 14 ofisin alınmasından sonra eski yerlerini satıp bundan size para vereceklerini sananları mı ararsın tek bir tane mantıklı yorum yok.

Morph üstadın her dediğine imzamı atarım. Bi de utanmadan yalancılıkla suçlayıp portföyünü paylaş diyen tip türemiş. Sende Lidfa olduğu ne malum o zaman aynı mantıkla düşünürsek? Belki de sırf gırgırına hisseyi gazlamak için yazıyosun burda elinde tek lot yokken.

O kadar cahilsiniz ki saçma sapan bahanelerle övdüğünüz şirketin sektörünün ne pd/dd ortalamasından ne fk ortalamasından ne de ne tür riskler barındırdığından haberiniz var.

Hisseyi övüp övüp ondan sonra da bize temettü versiiiin temettüüüüü, fiyatı da 10 liraya fırlasıııın, voleyi vuralımmm tarzı şark kurnazı "yatırımcı" tipinden bolca mevcut burda.

Valla "ne salak spek bu, bize para kazandırıyor" bile yazıldı burda. )) Acaba salak olan ya spek değilse diye düşündünüz mü hiç?
    sizde yatırımcıları korumak adına meleksiniz yani! Sağolun Allah razı olsun.Merak etmeyin herkesin aklı fikri var siz dert etmeyin.Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Morph Yazıyı Oku
    Güzel tespit.

Sahibinden.com ilanlarımda da gördüğüm bütün eksiklikleri ve alıcıyı üzebilecek olası sorunları objektif biçimde aktardığım için satış yapmam zor oluyor. Para için kandırmak istemiyorum insanları. Amacımı anlamasalar ya da mantıksız bulsalar da. Hatta bu yüzden genel olarak insan ilişkilerinde zorlandığımı itiraf etmem gerekiyor.

Oysa zayıflıklarını kullanmak, detaylarını bilmedikleri sorunları maskelemek, duymak istediklerini söylemek ne kadar da kolay, değil mi?

Yukarıdaki örnekte bulunan yazıların benzerlerini yazacak kadar düşeceğime kazanmayayım, kuru ekmek kemireyim daha iyi.
    Bu sizin düşünceniz.Peki şunu sorayım diyelimki bu tahta çok sığ olduğu için yada başka deyişle birileri operasyon çekerse ve hisse fiyatı 20 li rakamlara gelirse burda sizi bu yazdıklarınızdan ötürü suçlamazlarmı? Yada tersi durumda hissey çok yükselecek yazıpta hisse düştüğünde yazanı mal pazarlıyorlar demiyorlarmı? O yüzden burası borsa neyin ne zaman olacağını ve gerçekleşmeleri kestirmemiz mümkün ancak sadece temel yönden.Bir şirket istediği kadar iyi olsun belki yıllarca fiyatlamaz.Yada çok kötü bir şirket olsun tavan tavan gider.Örnek adese gibi.....Ülkemiz borsasında ne temel nede teknik işlemiyor.Bu böyle yıllardan bu yana.Vebal almamak gerekiyor.

4. 2014 yılında borsada ilk tanıştığım hisse 3 kez temettüsünü aldım iyi bi kar ile çıktım uzun vadede kimseyi üzmez sağlam şirket
    borsa kıssa vade işi değil bir kazanırsın 5 kaybedersin
    uzun vade güzel hisse hissem yok ama takip ederim sürekli
    herkese bol şans
    bedelsiz ve temmetü herzaman yatırımcısına güven vermiştir ve yeni yatırımcı çekmek için güven verici politikaıdr. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    benim bir evim var satılık satmak istiyorum yada dahada değerlensin istiyorum diyelim.Ne yaparım? Cevap 1 ; her dakika evimi kötülerim ,duvarları çatlıyor,tuvaletinden pislik basıyor ve çok kötü komşularım var diyerek gazetelere boy boy ilan veririm.Cevap2; evim gayet iyidir,komşularım süper insanlardır ve evimin eşi benzeri yoktur derim.............Sn morph un satılık evi var ve cevap 1 i uyguluyor.....Bunu yapmasının amacını anlayamıyoruz....Mantık yok...
    Evinin tüm kusurlarini soyleyip buna ragmen satin alan olursa kimseyi kandirmadan, haram yemeden sattigi icin gece basini vicdan rahatligiyla yastiga koyar ve huzur icinde yatar. Adamdır, namusludur, şereflidir. Bu meziyetlerden habersiz olanlar bunu yapmasının amacını anlayamazlar.

İkinci yolu tercih edenlere ise tüm toplumlarda neler denir, hangi sifatlar yakistirilir hepimiz biliyoruz zaten.

Evinin kusurlarini soylemek o evi kotu yapmaz. Kusurlarin icabina bakmaya calisirsin. Verdigin para o kusurlari sineye cekmeye degiyorsa sorun yoktur zaten. Bu kusurlar olmasa 300 bin lira edecek evi 200 bine satiyorsa tamamdir bu iş.

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Evinin tüm kusurlarini soyleyip buna ragmen satin alan olursa kimseyi kandirmadan, haram yemeden sattigi icin gece basini vicdan rahatligiyla yastiga koyar ve huzur icinde yatar. Adamdır, namusludur, şereflidir. Bu meziyetlerden habersiz olanlar bunu yapmasının amacını anlayamazlar.

İkinci yolu tercih edenlere ise tüm toplumlarda neler denir, hangi sifatlar yakistirilir hepimiz biliyoruz zaten.

Evinin kusurlarini soylemek o evi kotu yapmaz. Kusurlarin icabina bakmaya calisirsin. Verdigin para o kusurlari sineye cekmeye degiyorsa sorun yoktur zaten. Bu kusurlar olmasa 300 bin lira edecek evi 200 bine satiyorsa tamamdir bu iş.
    şuandada bizim bir evimiz var ( Lider ) henüz değerini bulmadı.Olay bu sn oralet bey! Bizler ev sahibi olarak evimizin kusurlarınıda, avantajlarınıda çok iyi biliyoruz.Anlıyacağınız emlakçıya yada ekspere ihtiyacımız yok....Selamlar.

7. http://www.hisse.net/forum/showthrea...126258&page=20

Vay be zaman nasil gecmis.....3-4 ay sonra bazi sebeplerden borsa ya ara vermis ve cikmistim.Hatta ben sattiktan sonra bir cikis yakalamis ve bana kismet olmamamisti, ilgimi cekmedi uzun zamandir acikcasi bana , ama gecen gunlerde baktim ve kendimce al sinyali verdi ve portfoyume aldim.Yatirim tavsiyesi deildir....

8. PARSN

ALKA

LIDFA

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 288/425 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •