Sayfa 293/426 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Twilight sende butun faktoringler var sanirim credit de yazdigini biliyorum , burda bu kagit var , garanti faktoringde varmi sende ?
    Bay Tomi creditde temettü için var..oğlum 18 yaşına geldiğinde okulu için....garfada var ama az....2-3 senede bir güzel pik yapar onu bekliyorum...lidfa epey var temettü ve karlılık arttığı sürece devam ederim....bir tane de sanayi hissem var...Bay Tomi Twitter’da son mohikan bugün lidfayı analiz etmiş baktınız mı ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. O tur yorum ve analizleri hic dinlemiyorum, benim icin kar,sermaye,piyasa defter degeri,oz sermaye , piyasa degeri oz sermayesine yakin olmasi ve altinda olmasi , mumkun olduguncada dusuk sermaye sirketleri ni seviyorum,cok buyuk sermayeli ,cok milyonlu lot olan sirketleri sahsen ben sevmiyorum..,

3. 22.10.2018 11:21

Dövizdeki dalgalanmanın ardından borçlanmanın arttığı banka, finansman ve faktoring şirketlerinin borçlarını devralarak para akışını sağlaması planlanan "İpotek Finansmanı Kurumu" kuruluyor.Türk bankacılık sektörünün uzun süredir üzerinde durduğu kredilerin menkulleştirilmesi için ilk somut adım atılıyor. Türkiye Sermaye Piyasası Birliği (TSPB), kredi kurumlarının kredilerini devralacak ve menkul kıymetleştirme yapabilecek İpotek Finansmanı Kurumu’nun (İFK) kurulması için kolları sıvadı. Kurulacak şirket finansal piyasaların büyük oyuncularını tek bir çatı altında birleştirmiş de olacak.Dünya gazetesinden*Julide Y. Gürdamar’ın haberine göre,*TSPB’nin önerdiği modelde Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Katılım Bankaları Birliği, Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği, Finansal Kiralama Birliği olmak üzere 5 birlik ile Hazine, EBRD ve Avrupa Yatırım Bankası gibi uluslararası kurumların ortak olduğu bir yapı öneriliyor. İFK; bankaların, finansman şirketlerinin, finansal kiralama şirketlerinin ve faktoring şirketlerinin kredi portföylerini satın alarak nakit akışlarına dayalı menkul kıymet çıkartacak. Böylece bu kurumlar, sermaye yeterliliği ve likidite anlamında rahatlayacak, reel sektöre daha düşük faizli kredi sağlayacak.Böylece kredilerden kaynaklanan riskleri, kendi portföylerinden çıkardıkları için, kredi faizlerinin düşmesi ve net faiz marjının daralması da söz konusu olacak. SPK ve Hazine’de de alt çalışma grubu kuruldu ve kurumların önümüzdeki günlerde konuya yönelik bir toplantı yapması bekleniyor.
    Kaynak Yeniçağ: 'İpotek Finansmanı Kurumu' geliyor

4. Hisseyi platformalarda yancıları sayesinde iyi pazarladılar yine uçuk hedefler vererek ky yı mallandırdırlar alış emri gelince kademe yukarı çekiyorlar sonra bir önceki fiyatın 5 6 kademe altına çekiyorlar şimdi 505 de iken alım emri veren biri oldu ve 5 10 505 yaptılar muhtemelen 5 altı gösterecekler YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ben su anki rakamlarin normal oldugunu dusunuyorum, Bankalar bile piyasa degerleri ozsermayelerinin altinda bu sirketin ozsermaye/odenmis sermaye =5 tl. 4-5 ile 5-6 - 7 arasinda gidip gelebilir , su anki borsa degerinden bahsediyorum, diger buyuk sirketlere gore su an piyasa degeri iyi yine , bilanco yu ve sonrasi bedelsizi gormek lazim yine tesaduf mu bedelsiz de bir ornek vermistim 5 tl den bolunur diye tahmin im vardi , biraz yatay a sarmasi lazim , yukardan alanlari dokmeye calisacaklardir diye dusunuyorum sahsen bilancoyu ben beklicem kotu gelebilirmi ve ya iyi mi gelir bilmiyorum o zaman maliyetime veririm, hic bakmam, yatirim tavsiyesi deildir... tahtaya cok hisse basildi biraz toparlamasi zaman alabilir...

6. 3.50-3.70 civarında aylarca yatay gitti geldi...5.90 ı gördü ve 5 civarlarına indi...% 30-35 yükseliş demek..normal bi çıkış bu....adese yıllık % 250 kazandırdı hala daha cıkıyor keza ittifak da öyle...bir hisse her zaman yükselmez her zaman da düşmez arada bir düşmesi normal karşılanmalı...şuan bütün şirketler anormal düşüyor...hayırlısı olsun hepimiz için...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Tahta yapıcısı çok kurnaz hisseyi brüt takasa aldırarak tahtaya dadanan ( marbaş,info,a1 capital ) gibi açığa işlem yapan sinekleri etkisisiz hale getirmeye çalışıyor.Rahat çalışmak için.Yeni moda bu.....Bencede mantıklı...

8. Lidfanın tahta yapıcısı adese ittifak ile akraba mı acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 293/426 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •