Sayfa 3/424 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3392 madde; 17 - 24 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

satanlar

2. lidfa bu yıl temettü dagıtmayacagını ilan etmiş. saglık olsun inşallah gelecek seneye

3. Temettu dagitmayacagi islinda bilinen birseydi oz sermaye oraninin dusuklugunden kredi derecelendirme kurulusu notunu indirdi sebebi ise temettu odemeleri idi benim nacizane gorusum ilerde bedelsiz verebilecegi

Sent from my LG-D802TR using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Temettu dagitmayacagi islinda bilinen birseydi oz sermaye oraninin dusuklugunden kredi derecelendirme kurulusu notunu indirdi sebebi ise temettu odemeleri idi benim nacizane gorusum ilerde bedelsiz verebilecegi

inşallah beklemeye devam. ancak pd/dd ve FK şu an çok da ucuz degil yeni alım için

5. Gunkuk takaslari takip ediyormusunuz bilmiyorum dediginiz dogrudur katiliyorum ama bu hissede farki bir olay var. Ak yatirim bir ayda 200 bine yakin lot topladi boyle sig hisselerde bu miktar ciddi bi rakam yabanci bi ortak soz konusu olabilir ilerisi icin

6. karpayı dağıtım politikasında %20 karpayı veya bedelsiz olarak dağıtma yazıyor. kredi alarak işleri yürüttükleri için notlarının düşürülmesi şirkete olumsuz yansıyacağından bu yüzden karpayı dağıtımına sıcak bakmıyorlar heralde. sn horhoti bencede ileride bedelsiz dağitması daha olasılık dahilindedir.

7.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    inşallah beklemeye devam. ancak pd/dd ve FK şu an çok da ucuz degil yeni alım için
    Farkli bir beklentisi olabilir hizli artan kar orani var beklentisi olan bir hisse icin fk veya dd oranlari pek de belirleyici olmaz diye dusunuyorum cuma gunku dususte takaslarda bir bozulma goremedim temettu dagitmamasi olumsuz bir durum suan bu satiliyor bu olumsuz hava cok fazla surmez diye dusunuyorum 6.81 kapanisi 6.70 acilis yaparak basladi ve 6.60 dan sonra kademeler de hareket oldu pek inandirici gelmedi bana bu durum

ilginç olan iyi bilançoya rahmen nasıl olduda en çok dusenlerde kaldı lıdfa hafta sonu temettu vermedi diye bu denli etki etmemesi gerekirdi çünkü bilançosu çok güçlü değişik

Sayfa 3/424 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •