Sayfa 316/425 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 3397 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. 2,28 TL. geçilemeyince, son yarım saatte, günübirlikçiler satışa geçip, hisseyi 2,15 TL. ye kadar düşürdüler herhalde. Benim yorumum bu. Sonuç olarak 2,34 TL. lerde satmayan benim gibiler için, bugünün sonu kötü bitti...... Bu , bardağın boş tarafı. Dolu tarafına bakarsak ,borsa düşmesine rağmen,hissemiz ,önceki 2,02 TL. fiyattan ,bu gün 2,15 TL. ye yükselmiş bulunuyor. %6,44 lük bir yükseliş yaşadık......Yarın ne olur, bunu bilemem. Zaten , bilsem ,bugün 2,34 den satıp,kapanışta 2,16 lardan yerine koyardım.

2.  Alıntı Originally Posted by serdar2428efe Yazıyı Oku
    Bu sene bir temettü açiklasa süper olur.
    Galiba bu sene temettu dagitmayacagini aciklamisti diye animsiyorum(?)

Son zamandaki bilancoyla öz sermayesi kuvvetlendi ve agustos-eylul Fitchden not artirimi bekliyorum. Kaldirac oranlarini bir kagida karalamistim, ama notlari bulamadim su an.

3. Klasik Lidfa hareketleri,yarın az yukarı yapar sonra basar.Yatırım tavsiyesi değildir...

LG-K520 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tmttu Yazıyı Oku
    Galiba bu sene temettu dagitmayacagini aciklamisti diye animsiyorum(?)

Son zamandaki bilancoyla öz sermayesi kuvvetlendi ve agustos-eylul Fitchden not artirimi bekliyorum. Kaldirac oranlarini bir kagida karalamistim, ama notlari bulamadim su an.
    Öyle bir açıklaması yok.

Asla da olmadı.

Sermayeyi 30 Milyondan 45 Milyona çıkarttiğinda, buralarda millet yazdı, her halde bu yıl kar payı vermez diye.

Siz onu hatırlamış olabilirsiniz.

5. Sabah seansını da , 2 Kuruş artışla 2,17 den kapattık. Bakalım ,öğleden sonraki seansta spekler neler yapacaklar. Fiyatı ,hala çok hesaplı. Ben , cin şişeden çıktı , artık hisse yerinde durmaz diye düşünüyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 23-07-2019 saat: 13:29.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Sabah seansını da , 2 Kuruş artışla 2,17 den kapattık. Bakalım ,öğleden sonraki seansta spekler neler yapacaklar. Fiyatı ,hala çok hesaplı. Ben , cin şişeden çıktı , artık hisse yerinde durmaz diye düşünüyorum.
    Bence bunlarla ilgilenmemek lazım.

Buyuk ikramiye beklemek varken, amortiye razı olmak gibi.

3-4 tık kar için satanlara diyorum.

Ha adamın maliyeti yüksektir maaliyet ortalamak için yapabilir. Anlarım.

Yoksa bence elden çıkarılacak bir kağıt değil Lidfa.

PSDTC gibi.

7. Lidfa bir zamanların favorisi hissemdi 1.70 aldım 2.50 sattım seviniyordum 7 lira oldu şimdi afyok lidfa can ben geldim deli dumrul tanıyacaksın beni halk izle spk amca

8. Faiz indirimi kar artılı saglayacak ve 12 adet ofis projen halen bilancoda degerlemeye girmedi bu ve bunun gibi daha nice olaylar lidfa can parayı bulan lidyalılar

Sayfa 316/425 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •