Sayfa 317/425 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Skyland istanbuldaki 14 adet ofis herbiri 1 milyon dolar sen hesap et eski ofisler tasınmazları burada beklenti cok lidfanın benden alacagı en fazla zamanım olur paramı zor alır onun estirecegi fırtına benim gibi kayadan en fazla üzerimdeki tozu alır nedim menda sayın yönetim kurulu baskanım7z
    Mnbb kardeş, 01.01.2019 tarihinde bu yazıyı yazıp sonra bir daha yazmamışsın. Hisselerin duruyor mu. Duruyorsa bu zamana kadar neden yazmadın. Sanırım maliyetin 2,22 TL. lerdedir.Çünkü, o zamanlar hisse bu fiyatlardaydı. Ben de son 2 gündür yaptığım alımlarla, hissenin halka açık kısmının , %1 ine yakınını 2,04 TL. ortalamayla ele geçirdim. Hadi , siz de birşeyler yazın da, forum bu sessizlikten kurtulsun....... Bu arada , bir önceki yazımda, Lidfa nın dolaşımdaki hisse sayısını yanlış yazmışım. Doğrusu 3.825.000 adet olduğudur.
    Son düzenleme : By Akıl; 12-07-2019 saat: 22:19..........15 gün önce bu yazıyı göndermiştim. Okumadınız herhalde. Çünkü ,geri bildiriminiz olmadı. Bu gün forumda yazmışınız. Hoş geldiniz........Hissenin halka açıklığı ,bazı sitelerde %15 olarak görünüyor. Bu konuda sizin bilginiz var mı? Yani ,bazı sitelerde , dolaşımda 6 Küsür milyon hisse olduğu görülüyor. Bu konuda bir belirsizlik var.

2. Zararı görünce kacana hisseden hisse ye ucana yatırımcı denmez dense dense batak adam denir o da bize ters ekmeden biçene beklemeden gidene biz sadece güle güle deriz bu tip yatırımcı bize ters biz aldımı adam gibi acık oynar spk gibi kıvırmayız bizde kıvırana alkış tutar dansöz misali para takarız deli dumrul efsanesi döndü kardeş aynen sen ben spek kimse o ak yatırım patron a1 canakcı korkma biz bir olacagız diri olacagız

3. %50bedelsizle arttı hisse sayısı gene topladı birileri 2 milyon 800 civarı dolasım

4.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Zararı görünce kacana hisseden hisse ye ucana yatırımcı denmez dense dense batak adam denir o da bize ters ekmeden biçene beklemeden gidene biz sadece güle güle deriz bu tip yatırımcı bize ters biz aldımı adam gibi acık oynar spk gibi kıvırmayız bizde kıvırana alkış tutar dansöz misali para takarız deli dumrul efsanesi döndü kardeş aynen sen ben spek kimse o ak yatırım patron a1 canakcı korkma biz bir olacagız diri olacagız
    Ağzına sağlık Mnbb bey , biz güç birliği yaparsak , speği çırak çıkartırız sanırım.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ağzına sağlık Mnbb bey.
    Ak satamaz 3 milyon üzeri mal var patronların dışarıda 2 milyon 800 civarı onlarında maliyeti 2 üzeri yüksekten alıp 1.80 den ve üzeri maliyet düşürme ile anca o seviyededir temettü önemli degil her yıl al sat fırsatında zaten %40 üzeri kar bırakır

6.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Ak satamaz 3 milyon üzeri mal var patronların dışarıda 2 milyon 800 civarı onlarında maliyeti 2 üzeri yüksekten alıp 1.80 den ve üzeri maliyet düşürme ile anca o seviyededir temettü önemli degil her yıl al sat fırsatında zaten %40 üzeri kar bırakır
    İyi ki geldiniz. Foruma renk kattınız. Burası geçmişte çok sessizdi. Yeni yeni canlanıyor.Ben hisseyi aldıktan sonra ,foruma hareket gelsin diye hep yazdım..

7.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    %50bedelsizle arttı hisse sayısı gene topladı birileri 2 milyon 800 civarı dolasım
    Dün , 3 Milyon a yakın işlem oldu.O zaman, dün de , hissenin önemli bir miktarı toplanmıştır sanırım.

8. 10.01.2018 tarihli Özel Durum Açıklamamız ile Şirketimiz ile Eryap Mühendislik İnşaat Taah. Tur. San. Ve Tic. A.Ş. arasında akdolunan 30.12.2013 tarihli Taşınmaz Satış Vaadi Sözleşmeleri ile şirketimiz tarafından satın alınmasına karar verilen İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mah., 3 Ada 4 pafta, 32 Parselde kayıtlı "Skyland İstanbul Seyrantepe" Projesinde B Blok Ofis Kule 34. Katta yer alan 14 adet bağımsız bölümün şirketimize teslim edildiği bildirilmişti. Söz konusu 14 adet taşınmazın şirketimize "Tapu Devir" işlemi gerçekleştirilmiş olup, bu gün itibari ile taşınmazlar Tapu Sicil Müdürlüğü nezdinde şirketimiz adına tescil edilmiştir.

Sayfa 317/425 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •