Sayfa 325/425 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Yordun bizi lidfa yolun acık olsun senden ekmek yok bize

2. Bugün , saat 14,08 itibariyle Crdfa , %6 ya yakın pirimli..............Lidfa , hadi bakalım ,sıra sende. Crdfa dan daha karlı bir şirketsin ve defter değerine bakıldığında, fiyatın daha hesaplı. Satan satsın , kalan sağlar bizimdir. Kalanlarla yola devam. Şirket , kar ediyor ve fiyatı çok ucuz Yükselen borsada , elbet birilerinin dikkatini çekecek.İyi , kötü, bir çok hissenin, ciddi pirimler yaptığı şu günlerde ,bu hisse, seyre bakamaz ,bakmamalı.
    Son düzenleme : By Akıl; 29-07-2019 saat: 14:28.

3. Alımları izle bazan yazmamak en iyisi 1.29 cardfa bu şuan 2.80 olması lazımdı ama izliyo birilerini sessizlik en güzeli by akıl burdayım

4.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Alımları izle bazan yazmamak en iyisi 1.29 cardfa bu şuan 2.80 olması lazımdı ama izliyo birilerini sessizlik en güzeli by akıl burdayım
    Hissenin değerini yazdık. Fakat görüyorum ki ,ky. ilgisi yok denecek kadar az. Bu ilgisizlik , işlem hacminin düşük olmasından anlaşılıyor. Biz , burada ne yazarsak yazalım , sonucu etkileyemiyoruz. Büyükler deh demeden ,hiç birşey olmuyor.

5. Bu gün dükkanı 2,22 ile açıp , 2,22 ile kapattık. Yani bu gün iş yapamadık. Dolayısıyla kazanç yoktu. Yarın, iş olur da , kazanırız inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu gün dükkanı 2,22 ile açıp , 2,22 ile kapattık. Yani bu gün iş yapamadık. Dolayısıyla kazanç yoktu. Yarın, iş olur da , kazanırız inşallah.
    Geçmiş sayfalarda yazdım, hisse 2.02 iken, tek yön var dedim, one way ticket.

Takdir edilir ki,bunu 20 tik için demedik.

Henüz işin başındayız, sabırlı olmak lazım.

7. Cok dogru alımlar var iş yapar kar bilanco zamanı

8. Sabah ilk dakikalardaki 2,33 e çıkıp aniden düşmesi ne anlama geliyor ,çözmeye çalışıyorum. Acaba yüklü bir miktar alım giren oldu da ,ona ucuzdan vermemek için mi yukarıya çektiler. Fiyatın yükseldiğini gören bu kişi, pabucun pahalı olduğunu görünce , şimdilik yüklü bir miktar daha almaktan vaz mı geçti acaba.Eğer öyleyse bu kişi fiyat düştükçe almak isteyeceğinden , artık 2,23 TL. nin altını bir daha görmeyiz diye düşünüyorum.

Sayfa 325/425 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •