Special Days Image
Sayfa 331/425 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. İnş.. zaten hep sabırsızlıktam ne oluyorsa oluyor...

2. 5 -20-50 günlük ortalamalarının üstünde kapatması kağıt için olumlu..Bu piyasada eksi kapatmasıda normal..Az zamanı kaldığını düşünüyorum ..Özellikle haftalık grafiğe baktığımızda daha iyi anlaşılıyor..Ancak çok sığ bir hisse ve lot sayarlar.. yüklü milktarda giren varsa o sebeple gidemeyedebilir..Bilanço bu kağıtta beklentimidir bilmiyorum çünkü düzeli bir şekilde kar açıklamasına ragmen 2017 yılındaki zirvesinde bu yana sürekli aşağı gelmiş.y.t.d herkese bol kazançlar

3. Crdfa daki gibi adam gibi spek olsa götürür de buradakiler biraz dansöz gibi..

4. Bir bilançoyu görelim öncelikle

5. Bilançoyu görelim bir

6. vay vay vay bu hisseyi gazlayanlar burada yine boy göstermişler. Oralet OSMAN sizi savunmuş ve uyarmış dikkat edin diye aynı fikirdeyim, temeli sağlam hisse alın para kaybetmezsiniz biraz zaman kaybedersinizsadece

7. Bazı olumsuz yorumlar yazan kişilerin nick değiştirip insanların kafasını bulandırmak yerine LIDFA yı 2016 dan beri bist performansına baksın birde lidfa getirisine baksın Bu piyasada Sevgili Tınaz bey beğeniyle bilgi ve tecrubelerinden faydalanıyorum herkes bildiği işi yapsın

8. Bundan sonra Tınaz hoca yazmaz, sorusu olan oralet Osman a sorsun, hemen asimetrik karbon diye farklı nikle gelmiş, yeni biri daha 4.yazısında, konuya ne kadar hakim.

Sayfa 331/425 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •