Sayfa 332/425 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon
Arama sonucu : 3394 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by armos Yazıyı Oku
    Bundan sonra Tınaz hoca yazmaz, sorusu olan oralet Osman a sorsun, hemen asimetrik karbon diye farklı nikle gelmiş, yeni biri daha 4.yazısında, konuya ne kadar hakim.
    Dedigini ispatlamazsan şeref yoksunu birisin. Tek nikim var benim burda. Hocanin pesinde dolan sen.

Daha her yil temettu vermedigini bilmiyor.

Bu sirket bedelsiz vermez, verirse guvenim kalmaz satarim" demisti, bedelsiz verince "İyi oldu, sirket icin olumlu bir olay" diye kivirdi. Eski yazilari duruyor. O zaman HISIM nikiyle yaziyordu. Kandirmayin insanlari, aptal yerine koymayin.

2. Yukarıya yazolanları aynen sana iade ediyorum Ayrıca senin seviyene inipte yorum yazmayacam

3. Adam 4 kez nakit kar payı, artı % 50 bedelsiz verdi dedi.Bu mudur yanlışı

4.  Alıntı Originally Posted by armos Yazıyı Oku
    Adam 4 kez nakit kar payı, artı % 50 bedelsiz verdi dedi.Bu mudur yanlışı
    Armos kardeş , bu topiğe 1-2 gündür dadanıp da, saygısızca ,ukalaca ,çok bilmiş şekilde, hissenin yatırımcılarına saldıran bu kişilerden ben de çok rahatsızım. Topiğin havasını bozdular. Ne amaçla geldiklerini bilmiyorum ,ama ,zaman onların haksız çıkacaklarını gösterecektir. Biz , adabımızı bozmayalım. Bırakalım, onlar kendi bildiği doğrularda yatırım yaparak sonuçlarını görsünler.

5. [QUOTE=By Akıl;3648027]Armos kardeş , bu topiğe 1-2 gündür dadanıp da, saygısızca ,ukalaca ,çok bilmiş şekilde, hissenin yatırımcılarına saldıran bu kişilerden ben de çok rahatsızım. Topiğin havasını bozdular. Ne amaçla geldiklerini bilmiyorum ,ama ,zaman onların haksız çıkacaklarını gösterecektir. Biz , adabımızı bozmayalım. Bırakalım, onlar kendi bildiği doğrularda yatırım yaparak sonuçlarını görsünler.[/Q

Kesinlikle size katılıyorum bir süre yazmayacam zamanı gelince yazarım

6. An itibariyle Vakıf finans %12 pirimli , ki bizim hisse ondan çok daha iyi rasyolara sahip.

7. Topige yeni dadanmis falan degilim.. Kim kac yazi yazmis burda var.

https://www.hisse.net/topluluk/misc....hoposted&t=226

Cogunuz yokken de ben yaziyodum burda.

Ayrica hala yalan yaziyorsun @armos.
    4 kez nakit kar payi verdi demedi. Hic boş gecmeden her yil temettu verdi dedi.

8. [QUOTE=armos;3648044]
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Armos kardeş , bu topiğe 1-2 gündür dadanıp da, saygısızca ,ukalaca ,çok bilmiş şekilde, hissenin yatırımcılarına saldıran bu kişilerden ben de çok rahatsızım. Topiğin havasını bozdular. Ne amaçla geldiklerini bilmiyorum ,ama ,zaman onların haksız çıkacaklarını gösterecektir. Biz , adabımızı bozmayalım. Bırakalım, onlar kendi bildiği doğrularda yatırım yaparak sonuçlarını görsünler.[/Q

Kesinlikle size katılıyorum bir süre yazmayacam zamanı gelince yazarım
    Benim, yazmama şeklinde bir düşüncem yok. Doğru bildiğim yolda ilerleyeceğim ve yazacağım.

Sayfa 332/425 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •