Sayfa 334/425 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384 ... SonSon
Arama sonucu : 3397 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by ykuvvet Yazıyı Oku
    Hocam sen yinede şu oralet kavanozuna resmine koy,biz öyle alışmışız.Yoksam kavanozu kırdınız mı ?
    Bardak da kavanoz da kırılır da yerine yenisi de konur da sorun değil. Gönüller kırılmasın yeter ki. Yalan yanlış bilgilerle küçük yatırımcı kandırılmasın, zarar ettirilmesin kendileri 3 kuruş para kazanıcak diye birileri tarafından.

Lidfa da gitsin artık çok oyalandı diyecem ama bilanço fena. Takipteki alacaklar çok artmış. Tahsilatta epey sıkıntı çıkmış.

2. Kaç kez gelip bizleri uyardınız,çok kez de tred imkanı verdi.Temettü beklentisiyle takip ediyorduk bu bilançoyla o hayallerde suya düştü.

3. Şu tahtada ne yapmaya çalıştıklarını anlayamadım arkadas..İzliyorum derinlikli saçma sapan alım ve satımlar ..Robot mu vardır nedir tahtayı *** ediyor

4. Crdfa yüzde 50 yaptığı halde şu an 1.49 yaktı ..Endekse rağmen geri salsa bile toparlıyor ..Bu bırak endeks yukarı yaparken yukarı gitmeyi daha da geri geliyor ..

5. iki yıldan beri alır satarım gerçi bir süre ara vermiştim yeniden aldım,şunu söyleyebilirim 2.12 altında mal vermiyorlar, üstünde almaya çalışan istediği kadar alabilirsin diyorlar bence tahta sahibinin maliyeti 2.00 seviyelerde ondan dolayı kendince bir yol belirlemiş,artık toplanıyor mu-dağıtılıyor mu siz belirleyin
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

6. Bu gün 17.30 da hisse birden hareketlendi. Sebebi , bu gün saat 17.30 da gelen KAP haberine göre , Denge Varlık Yönetimi a.ş. yi 20 Milyon peşin parayla alarak, finansal duran varlık edinmişler.......Iyi bir gelişme tabii. Artık, bu yeni şirketten gelebilecek, olası karlar, Lidfa nın hanesine yazılacak. Tınaz bey den bir değerlendirme bekliyorum. Oralet , falan istemiyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 28-08-2019 saat: 19:10.

7. Ohhhh ne güzel. Destek Varlık'ı almışlardı zaten. Geçen yıl kurdukları Denge Varlık'a da izin çıkmış, 20 mn papel de oraya gitti.

Destek
    Denge
    Seneye de Demre Varlık'ı kurarlar.

Paralar Varlık kuruluşlarına akıyooorrrrr, ky ardından bakıyorrrrrr ama net kar hiç artmıyorrrrr. Ne iş bu acaba?

8. Sanırım buradada eksik olan bir seyler var burayada 1 kuş resmi çizelim ....

Sayfa 334/425 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •