Special Days Image
Sayfa 375/425 İlkİlk ... 275325365373374375376377385 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

4 Temmuzdan bu yana ilk defa taramalarda boy gosterdi.. günlükler çayırda gibi görünse de haftalıklar bayırda.. 5.79 direncine çarpmamış.. günlüklerdeki olası mini düzeltme ile dikkat çekici bir görüntü olabilir, izlemek lazım.. aylıklarda bir samba havası var..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. yeni halka arz var birlik varlık yaklaşık 800 milyon piyasa değeri ile halka arz oluyor, tabe malum halka arzlar işlem görmeye başlar başlamaz yüzde 100 yapıyor nerdeyse piyasa değeride böylelikle 1.5 miyar olması beklenebilir yeni arz birlik varlığın peki bizim lidfanın iştiraki var denge varlık şu an lidfanın piyasa değeri 750 milyon, yüzde 100 iştiraki denge varlığın olması gereken piyasa değeri nedir !!!

3. Ulen spek yatacak yerin yookk
    A..k....
    Şirket 9 ayda 100 ml yazmış
    Yıllıkta kim bilir neler yazacak
    Şaka mı bu yavru

4. Si si götürecen
    Spek bozuntusu
    100 milyon kâr var 9 ayda

5. Seneler sonra yine aldırdı bana 135 milyon sermaye 206 Milyon kar max 9 dan 5 lere getirince dayanamadım, primsiz 2023 de karın iki katı getirise bu fiatlar hayal olur , yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

6.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Seneler sonra yine aldırdı bana 135 milyon sermaye 206 Milyon kar max 9 dan 5 lere getirince dayanamadım, primsiz 2023 de karın iki katı getirise bu fiatlar hayal olur , yatırım tavsiyesi deildir..
    Bilançoya tekniğe söylenecek söz yok doğru olan söze ne denir haklısın piyasanın sicili bozuk ne kadar çantacısı bu tahtada bir iki gün işlem sonrası brüt takas yine brüt takasta bildiğim kadar düzgün işlem olmuyorki sağ cebinden sol ceplerine para çalıyorlar bunlarla başa çıkmsk için klavye başından kalmican

7. Net donem Kar'i 81.869.000 TL.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1147040

8.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    Bilançoya tekniğe söylenecek söz yok doğru olan söze ne denir haklısın piyasanın sicili bozuk ne kadar çantacısı bu tahtada bir iki gün işlem sonrası brüt takas yine brüt takasta bildiğim kadar düzgün işlem olmuyorki sağ cebinden sol ceplerine para çalıyorlar bunlarla başa çıkmsk için klavye başından kalmican
    Evet haklısınız seans başında klavye başında olmamak lazım ben iki kat derken 3 aylıktan 4 kat artırdı alıp bakmamak lazım bu tahta da psikiloji sağlam olması şart illaki hak ettiği yere gelicek yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 375/425 İlkİlk ... 275325365373374375376377385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •