Sayfa 382/425 İlkİlk ... 282332372380381382383384392 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Yatirim fonlarinın son 1 ayda faktoring alımları
    Garanti Faktoring 310 000 lot
    Vakif Finans 2 413 000 lot
    İş Finans 0
    Şeker Finans 0
    Ulusal Fakto 2912000 lot
    Credit fakto 0
    Lider Faktoring 18 542 000 lot
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2.  Alıntı Originally Posted by bay tomi Yazıyı Oku
    yatirim fonlarinın son 1 ayda faktoring alımları
    garanti faktoring 310 000 lot
    vakif finans 2 413 000 lot
    iş finans 0
    şeker finans 0
    ulusal fakto 2912000 lot
    credit fakto 0
    lider faktoring 18 542 000 lot
    bay tomı guzel sıralamıssın bu durumda lıtfada dogum sancılarını sık gorecegız fakat bır galıba mısketlwrını kaptırmıs gerı almak ıcın gore dolu yapmakta.zafwr sabredenlerın olacak tır kazancın bol olsun kardesım.slm.lar.ytd.

3. Yatirim fonlari son güncel faktoring son1 ayda payları
    Garanti fakto 364 000 lot
    Vakif Finans 3030 000 lot
    Is Finans 2022 000 lot
    Seker F o
    Ulusal Fakto 4072 000 lot
    Credit Fakto 0
    Lider Fakto 17 120 000 lot
    Lider 2 hafta dır dinleniyor ama zaman daralıyor 9 . ayda 20 Sean s var 10.aydan sonra bilancolar gelmeye başlar buralarda kimsenin kar satışı yaptini sanmıyorum kendi aralarında lot çeviriyorlar yukari atak bekliyorum bu hafta kendi düşüncem olup yatırım tavsiyesi deildir
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4. En karlı ve en ucuzu bu. İndir kaldır ile mal toplamaya çalışılıyor.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    En karlı ve en ucuzu bu. İndir kaldır ile mal toplamaya çalışılıyor.
    Ayni fikirdeyim.

Malinizi kaptirmayin.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ayni fikirdeyim.

Malinizi kaptirmayin.
    Bir zamanlar maziye bakarmisiniz.Kardesim tinay sagligin ve kazancin daim olsun.bir zamanlar seninle pergomonda yolculuk yaptım.sen pergomonda yoksun ben inatla devam dedim.Anadolu hayat dedin az anma 1000 adetle yola devam diyorum.koc hol.demistin 1300 adetle yola devam diyorum.birde sen takip edermiş iki defa yavrusunu aldım Gediz anbalaj yola devam diyorum.Birde bu aşağı yukarı etme basma tulunbasi gibi hareketlerini sevdiğim lidfa 6000.adetle devam diyorum.lidfaya yer açmak için p.kart vardı verdim .lidfa yolculuğumuz hayirli olacaktır.maliyetim 4.60 tl.senin söylediğinde 370 idi parayı tedarik edene kadar birazcık yürüdü.bu güne kadar kredili borsada alım satım yapmadım param kadar borsada temeli sağlam hisseleri yatirim yapmak en karlisi.birde senin gibi kardesim olduktan sonra evelallah sırtımız yere gelmez .destan gibi yazdım yazdiklarim bir hikaye yatirim tavsiyesi asla degildir.kal saglicakla tinay kardesim.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bir zamanlar maziye bakarmisiniz.Kardesim tinay sagligin ve kazancin daim olsun.bir zamanlar seninle pergomonda yolculuk yaptım.sen pergomonda yoksun ben inatla devam dedim.Anadolu hayat dedin az anma 1000 adetle yola devam diyorum.koc hol.demistin 1300 adetle yola devam diyorum.birde sen takip edermiş iki defa yavrusunu aldım Gediz anbalaj yola devam diyorum.Birde bu aşağı yukarı etme basma tulunbasi gibi hareketlerini sevdiğim lidfa 6000.adetle devam diyorum.lidfaya yer açmak için p.kart vardı verdim .lidfa yolculuğumuz hayirli olacaktır.maliyetim 4.60 tl.senin söylediğinde 370 idi parayı tedarik edene kadar birazcık yürüdü.bu güne kadar kredili borsada alım satım yapmadım param kadar borsada temeli sağlam hisseleri yatirim yapmak en karlisi.birde senin gibi kardesim olduktan sonra evelallah sırtımız yere gelmez .destan gibi yazdım yazdiklarim bir hikaye yatirim tavsiyesi asla degildir.kal saglicakla tinay kardesim.ytd
    Eyvallah Hocam,

Sagolasin.

8. 7 TL üzeri yeni kanal çalışması yapar. logaritmik grafikte. Takas, temel ve teknik 3/3 iyi durumda, ters bir durum olmazsa dinlene dinlene gidebilecek bir hisse.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 382/425 İlkİlk ... 282332372380381382383384392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •