Sayfa 383/425 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Benim takip ettiğim bu grafik, burası kırılırsa ve yerleşme olursa her şey daha güzel olur.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

2. Çok sağlam silkeliyorlar. Elimde bu tip bir kağıt yok.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3. Bana göre bu sektörde en iyi si olmaya devam, Bank of dun aldıklarını vereceği için tahta temkinli önemli deil veren versin sonra yolumuza çıkmasın yatırım tavsiyesi deildir ...
    Son düzenleme : Bay Tomi; 12-09-2023 saat: 17:29.
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Benim takip ettiğim bu grafik, burası kırılırsa ve yerleşme olursa her şey daha güzel olur.
    logaritmik grafik sanıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by vedehas Yazıyı Oku
    logaritmik grafik sanıyorum
    Aynen logaritmik.

6. Bilanco'da Alinan Teminat'lar kalemi var.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1176072

24.11 MILYAR TL.

Lidfa musterisi olmak icin Teminat gostermek sart.

Musterinin cogu KOBI.

Musteri, oto tamircisi, arabayi tamir ediyor, cikan fatura de ki 30.000 TL.

Arabayi yaptiran, simdi para yok, sana 60 gunluk cek vereyim diyor.

Tamirci, 60 gunluk 40.000 TL. cek verirsen olur.

Tamirci ceki LIDFA'ya goturup, aninda nakitini aliyor, Lidfa 60 gun bekliyor.

Cek vadesinde yatarsa ne ala, donerse,risk kime ait.

Tamirciye.

Icerde dunya teminati var, hemen kosup oduyor.

Simdi bu, bir turlu anlayamadigi icin karar veremiyor.

Ya bir iki cek donse ne yapacak.

Donmez, onlemini almis, adam Ikitelli gibi bir yerde, oturmus tamirhanesini risk'e atarmi.

Lidfa, bankalardan sonra en fazla musterisi olan firma.

Haziran 2014'te halka acildi.

Bugune kadar ki bilancolarina bir bakin.

Bir de, korkuyor ya para koymaya, Tefeci diyor.

Banka tefeci degil, son kurusuna kadar vergisi odeyen, mevcut kanunlarla calisan Lidfa Tefeci.

Siki para politikasi uygulayan her ulkede Faktoring cok iyi is yapar ve kazanir.

Yoksa git bankaya o cekle bak ne yapiyor.

En iyi ihtimalle kendi faktoring sirketine gonderecek, o da 500.000 TL. birinci sira gayri menkul teminati isteyecek.

Lidfa iyi sirkettir.

Akilla yonetilir.

Malinizi kaptirmayin.

7. Bay tomi tinay dostlar akcaydan slm.lar kazanciniz daim olsun .nokta ytd....

8.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bay tomi tinay dostlar akcaydan slm.lar kazanciniz daim olsun .nokta ytd....
    Aleyküm Selam Cemal Bey , Cemal Bey Pergomonda 2.80 ile 11 TL olduğu zamanlarda mi aldınız siz hisseyi bir yatirimci girmişti o zamanlar yüzde 5 aldim demisti sonra hissenin tadı kalmamış ben çıkmıştım pergomondan , Vakif finan sa da girmemin sebebi 26 Milyon lot Oyak ti oda bugün satmış sanırım, bizim hisse dede yatırım fonları var soru işareti ama önemli deil Lider Faktoring in 2022 12 ye baktığımda lider fakto kendi işinden 90 milyon brüt yazarken bilancoda diğer gelir 195 Milyon brüt (Buraya dikkat bu Denge Varlığın Alacak Faiz Gelirleri bu gelirler 2023 yılı ikinci dönemden sonra faizler yükseldiği için Denge varlığın şüpheli takip dosya alacak faizlerini çok yukseltecegini işaret ediyor şimdi ye kadar gelen faiz rakamları biliyorsunuz faizlerin düşük olduğu zaman dilimlerine ait sürpriz sene sonu bilancoda oluyor zaten her ikiside 3 dönem toplamını tek 4 .dönemde getirdikleri görüldü) yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Sayfa 383/425 İlkİlk ... 283333373381382383384385393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •