Sayfa 389/425 İlkİlk ... 289339379387388389390391399 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Lider Faktoring 3.Donem Net Kar 406.162.000
    Ödenmiş Sermaye 253 Milyon
    Pdd: 1.65
    Hayırlı olsun ortaklar
    Geçen yıl 100 getirmişti...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2. 4.Donem her zaman bunun 2 katı olmuştur.. not duselim
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

3. 1.Donem 81 Milyon geldi 2.Donem 191Milyon geldi 3.Donem 406 Milyon 4.Donem ?

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    4.Donem her zaman bunun 2 katı olmuştur.. not duselim
    Bay tomi gerçek yatırımcılara hayirli olsun.Tinay kardeşimi ve şahsınıza takipteyim yazmıyorum fakat takip teyim.fazla değil 6001 adet 460 maliyetle cali arkasından takip ediyorum yukaridakiler tepinmiye devam etsin.bu haliyle bile çok cokkk ucuz.sagligin ve kazancin daim olsun .ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bay tomi gerçek yatırımcılara hayirli olsun.Tinay kardeşimi ve şahsınıza takipteyim yazmıyorum fakat takip teyim.fazla değil 6001 adet 460 maliyetle cali arkasından takip ediyorum yukaridakiler tepinmiye devam etsin.bu haliyle bile çok cokkk ucuz.sagligin ve kazancin daim olsun .ytd..
    Allah razı olsun Cemal Bey cümlemizin Cemal Bey 1 lot satmam bu sirketin faktoring brüt karinin iki katını Denge Varlik Şirketinden geliyor Örnek Lider in fakto gelir brüt 202 milyon iken Denge Varlıktan 375 Milyon brüt geldi bu iki rakamlar hep iki kat artarak gidiyor tahtada gruplar alış gitmiyorlar di bundan sonra ne yaparlarsa yapsınlar 2024 yıl sonuna kadar burdayım ben karlara bakarim tahta ne yaparsa yapsın illaki ederine gelir yatirim tavsiyesi deildir...

6. Çok lot kaptırdılar ne yapacaklarını şaşırdılar. Göstere göstere çokarmam diyor beceriksiz tahtacı

7.  Alıntı Originally Posted by saeni Yazıyı Oku
    Çok lot kaptırdılar ne yapacaklarını şaşırdılar. Göstere göstere çokarmam diyor beceriksiz tahtacı
    Ne yaparsa yapsın sene sonu 800 Milyon ÷ Ödenmiş 253 Milyon =3.1 kat kar ben ona bakarım 2024 u de buna göre hesap yapın kac tl cikiyor yatırım tavsiyesi deildir...

8. Grafik ortada, temel ortada dökülmeden yola devam ediyoruz.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

Sayfa 389/425 İlkİlk ... 289339379387388389390391399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •