Sayfa 413/426 İlkİlk ... 313363403411412413414415423 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

BNTAS,LIDFA,ULUFA.

Bu satis oyunu, bu uc hissenin de gideceginin isareti.

Baktilar, durduramayacaklar, yuksek montanli satis girerek son kozlarini oynuyorlar.

Benim okumam bu.

Saat henuz 11.00 olmadi, BNTAS 8.5 Milyon lot, LIDFA 7.8 Milyon lot.islem hacmi yapmis.

Bugun kapanis ta bu 3'u tavan cekerse sasirmam.
    Onceki gun bunu yazdik, bugun ikisi tavan cekti, ama LIDFA nal topladi.

Bence LIDFA daha cok istenen bir hisse ve daha dikkatle toplaniyor.

Sabir diyecegim, kufur etmezseniz.

Mehmet ASCIOGLU anlatti dun, endeksin once 9.600 sonra 10.000 leri gorecegi tahmininde bulundu.

Bu hedefler secime kadar.

Tutar mi, bence tutar.

LIDFA'da sabirli olmak gerekiyor.

Bu karlilik la, bu F/K ve Pd/Dd ile bu hisse buralarda kalmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Onceki gun bunu yazdik, bugun ikisi tavan cekti, ama LIDFA nal topladi.

Bence LIDFA daha cok istenen bir hisse ve daha dikkatle toplaniyor.

Sabir diyecegim, kufur etmezseniz.

Mehmet ASCIOGLU anlatti dun, endeksin once 9.600 sonra 10.000 leri gorecegi tahmininde bulundu.

Bu hedefler secime kadar.

Tutar mi, bence tutar.

LIDFA'da sabirli olmak gerekiyor.

Bu karlilik la, bu F/K ve Pd/Dd ile bu hisse buralarda kalmaz.
    batsa satmam ya çıkaracaklar vereceğim yada onlarda bekleyecek.azdan az çoktan çok gider.kendileri bilir...

3. Tınaz bey;

Toplamaya çalıştıkları hisseler bizdekiler zaten o nedenle bıktırma devam ediyor.Biz satınca roket.İktidarın kurduğu yeni borsa düzeni işte bu.İçinde yatırımcı olmayan hisseler her gün roket içinde yatırımcı olan hisseler 2-3 kademeye sıkışık.Taki senden benden alana kadar.

Bir youtube videosunda görmüştüm.Tüm borsanın bir kaç kişiye geçtiği ve istedikleri gibi at koşturduklarını söylüyordu.Şimdi 500 tane hisse var.Belli bir miktarı geçen alış geldiğinde o hisseyi hemen parka çekiyorlar.Diğer hisselerde kumarhanedeki makinalarda olduğu gibi sürekli yanıp sönüyor.Sizde bende eriyen paramı koruyayım diye bir hisseye giriş yaptığınızda tuzağa düşmüş oluyorsunuz.Gerekirse 1 sene o hisse yerinden kımıldamıyor.8 ay önce 20 liraya aldığım hisse şu an 12 lira bandında mesela.Ama satıp çıktıklarımın hepsi roket.

Böyle böyle ortadireği de köle kısmına dahil ediyorlar.Amaçları padişah yancıları ve bizler köleler olarak yola devam etmek.

4. Benim Portfoyun %40'i LIDFA, %30 ULUFA, %20 BNTAS.

Asla istedigim fiyatin altinda satmam.

Iyi kar edersem, kar'imin tumuyle dolar ve Eurobond alirim.

Asla al-sat yapmam.

Inceler, karar verir, ve beklerim.

Stratejim bu.

5. LIDFA %88 bedelsiz verdiginde maaliyetim 2.90 TL.ye kadar dusmustu.

Kimse beklemiyordu,

Ozetle bu sirket iyi yonetilir.

Haziran 2014'ten bu yana gun ve gun takip ettim, eskiler bilir, ne krizlerde, ne 15 Temmuz'da ne de Pandemi'de zarar etmedi, etmez.

Bu donem beklentim, KOBI'ler ve diger musterilerin TL. talebinin yuksek olacagi yonunde.

Hedef fiyatim 30 TL. cabuk gorurse ne ala yoksa beklerim.

Ama satmam.

6. Fonlar malı devrediyor sanki .devir bitene kadar rahat yok gibi.

7. Yatirim Fonlari son 3 ay da 16 830 000 Lot satis yaptı ellerinde 14 Milyon kaldı Ulufadan çıktılar sanırım buradan da çıkacaklar yeni gelicek bilancolara göre senelik bazda poz açıp sonra arkasına bakmadN kaçıyorlar zaten bu yatirim fonlari alınca birileri rahatsız oldu hemen spk ya hisse satışı için vurmak falan yatirimci yı zor bulurlar bu fakto şirketleri sinekten yağ çıkarma derdindeler yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Yatirim Fonlari son 3 ay da 16 830 000 Lot satis yaptı ellerinde 14 Milyon kaldı Ulufadan çıktılar sanırım buradan da çıkacaklar yeni gelicek bilancolara göre senelik bazda poz açıp sonra arkasına bakmadN kaçıyorlar zaten bu yatirim fonlari alınca birileri rahatsız oldu hemen spk ya hisse satışı için vurmak falan yatirimci yı zor bulurlar bu fakto şirketleri sinekten yağ çıkarma derdindeler yatırım tavsiyesi deildir..
    Patronla anlaşmalı şekilde aldılar anlaşmalı şekilde satıyolar.fonlar hep böyle değilmi zaten.fonlarda paradan para kazıyor işte.körler sağırlar birbirini ağırlar. Bizede filler tepişir...... düşüyor işte

Sayfa 413/426 İlkİlk ... 313363403411412413414415423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •