Sayfa 51/425 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 401 - 408 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Cok degil 2 ay sonra hissenin yillik getirisi eksilere dusecek yani bir yildir prim yapmayan bir hisse kari yukselen bir sirket nasil bu hallere gelir anlamak guc zamani geldi bence

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hisse şu an uyku modunda. Zamanı gelince illaki gidecek. Kısa vadede kazandırmazsa orta ve uzun vadede illaki kazandıracak. batmadı, zarar etmedi aksine kârını arttırdı ve büyüyor.

Borsagündemdeki bir yazı gibi yatırımcı dediğin Derviş misali olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Bu hisse şu an uyku modunda. Zamanı gelince illaki gidecek. Kısa vadede kazandırmazsa orta ve uzun vadede illaki kazandıracak. batmadı, zarar etmedi aksine kârını arttırdı ve büyüyor.

Budur.......

4.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Bu hisse şu an uyku modunda. Zamanı gelince illaki gidecek. Kısa vadede kazandırmazsa orta ve uzun vadede illaki kazandıracak. batmadı, zarar etmedi aksine kârını arttırdı ve büyüyor.

6 ay sonra Allah korusun yine bufiyatlarda olur ve endeks 130.000 olursa aynı yazıyı yine bekliyorum sizden

5. Sayın Omerva maaliyetiniz nedir merak ettim???

6.  Alıntı Originally Posted by GreenStone Yazıyı Oku
    Sayın Omerva maaliyetiniz nedir merak ettim???
    Yüksek dostum yüksek

7.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Yüksek dostum yüksek
    Maliyete gelene kadar yazmama kararı aldığım bir platform var.
    Aynı şeyi burda da yapıyorum şuan. Hisse maliyetime gelene kadar bu topiğe yazmayacağım.
    Yanlış anlaşılıyorumçünki, kasıtlı hisseyi kötülediiğim zannediliyor.
    Oysaki fazla samimice içimdekileri yazıyorum
    Hepiniz hakkınızı helal ediniz.
    Takip var yazmak yok
    Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Yüksek dostum yüksek
    Ben hisse alırken hissenin 3-6 ve 12 aylık grafiğine bakıp, en son bilançosunu inceleyerek alıyorum. Mümkün olduğu en düşük noktadan alırken de destek fiyatlarının çalışıp çalışmadığına bakıyorum. 5 civarı hisseye girerken de böyle bir strateji yaptım. Ancak bu zamana kadar ki en büyük hatam çok fazla sabırlı olmamakla oldu. Eğer doğru hisseye doğru yerden girerseniz elbet kazanırsınız. Bence en önemlisi doğru alım noktasını belirlemek. Bence bu fiyatlar alım için uygun. Ama ne zaman nereye kadar çıkar onu zaman gösterecek. tam tersi aşağıda düşer mi düşer tabi. Borsa zaten riskli bir ortam. Ama atıyorum 6.50 den hisse zirvede iken girseydim bu kadar rahat olmazdım tabi.

Ben sabırla beklemeyi söylerken ideal alım noktalarından alım yaparak kasdetmiştim. Bakarsınız hisse 3 ay sonra 7 bile olabilir. Allah herkesin gönlüne göre versin. Zamanında bende çok zarar ettim ama çok şükür zamanla telafi etmeyi başardım. Sen ve bütün arkadaşlarda yüzü güler inşallah. Daha önce dediğin gibi önce sağlık...

Sayfa 51/425 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •