Sayfa 404/426 İlkİlk ... 304354394402403404405406414 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Bunun tahtacisi Ulufa nın tahtacisindan daha aşağıda mesela Ulufada patron 10 milyon saticam dedi patronun satması icin 10 ve 12 arasi oralarda mal yedirme operasyonunu iyi yönetti ikinci 10 milyon haberi çökertti tahtayı ona göre hala dün bir yukari hareket yapicak gibi oldu geri geldi oda lider faktodan , lider fakto ise tahtacı lari bana göre sabah acilista ve kapanışa kadar tahta ya ve yatırımcılara küfür ederek güne hep başlayan birileri olduğu izlenimi verdi bana mesela bu tahtaci patronun satmak için beklediği 2.3 milyon lot u satis aralığına getiremedi gücü yok birde yatırım fonları yaklaşık 8 ile 10 milyon mal çıktı gozukuyor takaslarda sirket defter değeri 2.2 yapılan oyunlara bak gerçekten tam bir drama ve acınacak duruma getirilen bir hale getirdiler yatırım tavsiyesi deildir.
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2. Yilbasi gelicek kar a ve tacirlere göre 12 aylikta defter değeri 5.83 olucak şimdiki kapanışa göre bu fiat defter değeri 1.46 olur faktoring in 2.9 artışı olumlu Varlik şirketleri de geçen yılan göre 2 kat karları ni artırmaya devam ediyor zaten karın yarısı Denge Varlik Yönetimden geliyor onun için geçen seneye göre 4 kat kar artışı gelme ihtimali çok yüksek ondan sonra kartlar yeniden dağıtılır yatırım tavsiyesi deildir.
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Bunun tahtacisi Ulufa nın tahtacisindan daha aşağıda mesela Ulufada patron 10 milyon saticam dedi patronun satması icin 10 ve 12 arasi oralarda mal yedirme operasyonunu iyi yönetti ikinci 10 milyon haberi çökertti tahtayı ona göre hala dün bir yukari hareket yapicak gibi oldu geri geldi oda lider faktodan , lider fakto ise tahtacı lari bana göre sabah acilista ve kapanışa kadar tahta ya ve yatırımcılara küfür ederek güne hep başlayan birileri olduğu izlenimi verdi bana mesela bu tahtaci patronun satmak için beklediği 2.3 milyon lot u satis aralığına getiremedi gücü yok birde yatırım fonları yaklaşık 8 ile 10 milyon mal çıktı gozukuyor takaslarda sirket defter değeri 2.2 yapılan oyunlara bak gerçekten tam bir drama ve acınacak duruma getirilen bir hale getirdiler yatırım tavsiyesi deildir.
    Hakim ortak bilanco doneminde satis yapamaz,patronun bilancodan sonraya kaldi lotlari zaten bu verilerle bilancoya burda kalmayacaktir hisse de

4. Birileri baski unsuru kildi verileri ki kotu degildi anlamadim faktoringlerde tek negatif baskilanan lidfa 1 lira terse geldi pozitif endekste

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Birileri baski unsuru kildi verileri ki kotu degildi anlamadim faktoringlerde tek negatif baskilanan lidfa 1 lira terse geldi pozitif endekste
    Sektörün en iyisi olduğu için çok baskılanıyor bence. Varlık Yönetiminden ekstra avantajı da var üstelik. Çok baskılanıyor ama ok gibi fırlayacak zamanı geldiğinde, fazla süreceğini de sanmıyorum. Bilançoya fazla zaman kalmadı...

6. Geçen sayfalarda sayın Zelig 0.31 Usd zirvesi deyip geçen de de oraya 9.34 tavana deip ordan bir geri çekiliş yaşamıştı 0.31 Usd ×30 desek 9.30 TL yapıyor bu demek oluyor ki buraya değip geri dönmeyi tahtaci kendi istemiş geçen 9.34 tavan da Qnb 1 milyon civarı satmıştı aylik veriler falan hikaye o verinin içinde sirketlerin ne kadar oranda kar lari var belli deil ikinci si sirket karının yarisi Denge Varlik tan geliyor onun hiç verisi yok bakalim bilanco yu beklicez yatırım tavsiyesi deildir..

7.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Geçen sayfalarda sayın Zelig 0.31 Usd zirvesi deyip geçen de de oraya 9.34 tavana deip ordan bir geri çekiliş yaşamıştı 0.31 Usd ×30 desek 9.30 TL yapıyor bu demek oluyor ki buraya değip geri dönmeyi tahtaci kendi istemiş geçen 9.34 tavan da Qnb 1 milyon civarı satmıştı aylik veriler falan hikaye o verinin içinde sirketlerin ne kadar oranda kar lari var belli deil ikinci si sirket karının yarisi Denge Varlik tan geliyor onun hiç verisi yok bakalim bilanco yu beklicez yatırım tavsiyesi deildir..
    Sirkette Burak isimli bir calisan var, Denge Varlik'la ilgili sorunuz olursa, yazip sorabilirsiniz.

[email protected]

8. Dikkatimi ceken bir konu var, yatirimcilarin cogu, LIDFA hakkinda yeterli bir bilgiye sahip degil.

Oysaki, KAP'ta yayinlanan Konsolide Faaliyet Raporu var.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1210647

Bu raporun 27. sayfasinda 30 Eylül 2023 tarihi itibariyle Şirket'in ihraç etmiş olduğu ve tedavülde olan borçlanma araçlarına
    ilişkin temel bilgiler bir tabloda gösterilmis.

Cogu ben anlamam diye bunlari okumuyor.

2023 yili icerisinde Lidfa 250 Milyon TL. Nitelikli yatirimcilardan borc almis. Son borclanma tarihi 21 Eylul 2023.

Buna karsin ilk 9 ayda 406 Milyon TL. kar etmis.

Yani demem o ki, bu konsolide raporda cok fazla bilgi olsada, kisi aradigi bilgiyi bulabilir ve mukayese edebilir.

Lider Faktoring'in 2002 yılından itibaren yakaladığı yüksek büyüme hızı sayesinde 30 Eylül 2023 tarihi itibariyle brüt faktoring alacakları 2,6 Milyar TL,aktif büyüklüğü 3,5 Milyar TL olarak gerçekleşmiştir.

Sayfa 404/426 İlkİlk ... 304354394402403404405406414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •