Sayfa 327/425 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon
Arama sonucu : 3395 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Satışları ben doldurdum 2.33 kadar alışlarda dolu ne veriyor ne alıyor sabah 2.31 den az aldı kademelere yazınca ben satışları almaktan vaz gecti 2.11 e kadar alıştayım verirse isgs nasıl bilanco ile %10 yaptı ise buda yapacak inanıyorum

2. Bankalar ve bizim gibi finansal kiralama şirketleri , BDDK ve uluslararası kredi derecelendirme kuruluşları tarafından sürekli denetlendikleri için her işleri şeffaftır ve para kaçıramazlar. Bunu bilen büyük yatırımcılar hep banka ve finansal kiralama şirketlerine yatırım yaparlar. Diğer şirketlerin çoğunda ,iştiraklerine para aktarımı , sürekli bedelli yoluyla yatırımcılardan para toplama , ......ve bu gibi , birçok alavere, dalavere dönebilirken , bizim gibi hisselerde bunlar görülemeyeceği için,... çok güvenli şirketler.... katagorisinde yer alırız ve bu nedenle by. tarafından tercih ediliriz.

3. An itibariyle , Crdfa %6,20 pirimlendi........ 2 ay önce 0,97 TL. idi. Şimdi 1,37 TL. Sen , o zamanlar 2,05 TL. idin , şimdi 2,22 TL. sin. O, %35 artmış. Sen ondan daha iyi verilere sahipken , sadece %9 yükselmişsin. Uyuma , aradaki farkı kapat.
    Son düzenleme : By Akıl; 30-07-2019 saat: 14:32.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Crdfa %6,20 pirimlendi. Uyuma , Lider Faktöring.
    Onların çoğu vurulacak yakında.

Ağlaşmaları buradan duyarız.

5. Şirket dürüst olmalı ne demek yakında öğrenirler.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Şirket dürüst olmalı ne demek yakında öğrenirler.
    Aslında , diğer finansal kiralama şirketlerinin yükselmesi bizim için iyi oluyor.Sektörün fiyat ortalaması yükseliyor. Öyle olunca da bizimki, hepten ucuz kalacağı için, bütün dikkatleri üzerine çekebilir.

7. Benim hisse değeri ile bir alakam yok.

Ben nakit kar payı vermesini bekliyorum.

Satıp çıkmak gibi bir düşüncem hiç olmadı.

8.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Benim hisse değeri ile bir alakam yok.

Ben nakit kar payı vermesini bekliyorum.

Satıp çıkmak gibi bir düşüncem hiç olmadı.
    Bu sene içinde ,yani 2019 yılı çıkmadan , bir kar payı dağıtımı açıklanıp ta kar payı alma ihtimalimiz var mı........Yoksa ,bu yıl için yapacağı karlardan 2020 yılında alabileceğimiz kar payı beklentisini mi konuşuyoruz.

Sayfa 327/425 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •