Sayfa 342/425 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. bu arada ceoem 13 şubatta başvurmuş spk ya 2 nisanda onaylandı bedelsizi bizim başvuru tarihi 2 mart, ona göre hesaplarsak 10 gün içinde onay gelecektir.

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    Bu AlcatrazKitleyicisi Gsikkmoduj nerdeeeeee 4.40 lardan aldırdı lidfayı millete ocaklarını söndürdü hergeleeeeeeeeeee
    off ne kitlediler sana mali ama ufukta 3 posta gecirdiler cevire cevire

3.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    off ne kitlediler sana mali ama ufukta 3 posta gecirdiler cevire cevire
    bak ya gsikkmodujun nesi oluon sen erdemlili, kendisimisin yoksa, adamın kalbi kötü, benim artık kötü kalpli insanlarla işim yok, benim için bitmiştr gsikkmoduj geççççççççççççç

4.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    bu arada ceoem 13 şubatta başvurmuş spk ya 2 nisanda onaylandı bedelsizi bizim başvuru tarihi 2 mart, ona göre hesaplarsak 10 gün içinde onay gelecektir.
    Onaylandı da ne oldu yerlerde sürünüyor.hatta ceoem in bedelsizi 125

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    bak ya gsikkmodujun nesi oluon sen erdemlili, kendisimisin yoksa, adamın kalbi kötü, benim artık kötü kalpli insanlarla işim yok, benim için bitmiştr gsikkmoduj geççççççççççççç
    adam sana yalvardimi al diye kazandimi iyi mali bulan kazanan sensin kaybettimi o suclu bu suclu ulan zamaninda milleti ilfas ettirdin ranlo da surda burda hala kalkip buralarda konusuyon geccc milleitn paraisni sifirladin be zamaninda

6.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    adam sana yalvardimi al diye kazandimi iyi mali bulan kazanan sensin kaybettimi o suclu bu suclu ulan zamaninda milleti ilfas ettirdin ranlo da surda burda hala kalkip buralarda konusuyon geccc milleitn paraisni sifirladin be zamaninda
    yok eksiye geçirdim parasını ne ranlosu ya ranloyla işimiz yok, kaldı ki konu para meselesi değil herneyse geçççççççççççç

7.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    yok eksiye geçirdim parasını ne ranlosu ya ranloyla işimiz yok, kaldı ki konu para meselesi değil herneyse geçççççççççççç
    bu işleri gececen evet para meselesi 3 kurus icin burda komik duruma düşüyosun aldigin hisseler 2 3 katina ciksaydi simdi o arkasindan konustuklarindan iyisi yoktu zarairn kac liraysa soylede yollayalim sesini kes sagda solda boş boş konusma

8. Kavgayı bırakın hissemize sahip cıkalım

Sayfa 342/425 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •