Sayfa 412/426 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Piyasalara yon veren buyuk oyuncular, bu sabah elini belli etti.

Yukselis trendinde ki 3 hisseye, buyuk montanli sat emri gonderdiler.

BNTAS,LIDFA,ULUFA.

Bu satis oyunu, bu uc hissenin de gideceginin isareti.

Baktilar, durduramayacaklar, yuksek montanli satis girerek son kozlarini oynuyorlar.

Benim okumam bu.

Saat henuz 11.00 olmadi, BNTAS 8.5 Milyon lot, LIDFA 7.8 Milyon lot.islem hacmi yapmis.

Bugun kapanis ta bu 3'u tavan cekerse sasirmam.

2. İyice kabak tadı verdi. Bukadar ******** tahtacı olunmaz. Sermayesinden fazla kar etmiş %10 düşüyor.patron ******** .yatırımcısına sahip çıkan bir patron yok malesef.

3.  Alıntı Originally Posted by saeni Yazıyı Oku
    İyice kabak tadı verdi. Bukadar ******** tahtacı olunmaz. Sermayesinden fazla kar etmiş %10 düşüyor.patron ******** .yatırımcısına sahip çıkan bir patron yok malesef.
    Kesinlikle katılıyorum 3.ceyrek te koştura koştura mal satması nin sebebi belli oldu
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4. Tacirler yatırım araştırma direktörünün 22.12.2023 tarihinde attığı tweet.
    Bu utanma dürtüsü çift taraflı çalışıyor mu acaba?

Kadirhan bey evde oturmaya devam ediyor ancak malı patrondan devralanlar
    cebindeki paradan oldu.

Yazık. Bol sabırlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum 3.ceyrek te koştura koştura mal satması nin sebebi belli oldu
    Eninde sonunda ederini bulacak...lidfa şimdiye kadar hiçbşr zirvesini unutmadı.

6. Bizim beklediğimiz karlılığı ULUFA yakalamış. Muhteşem bilanço açıklamışlar, bu akşam gelmiş. Üstelik bizde varlık yönetimi avantajı da vardı. Sorun bizim patronlarda demek ki maalesef. ULUFA'nın yaratacağı olumlu hava yansır en azından umarım...

7.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Bizim beklediğimiz karlılığı ULUFA yakalamış. Muhteşem bilanço açıklamışlar, bu akşam gelmiş. Üstelik bizde varlık yönetimi avantajı da vardı. Sorun bizim patronlarda demek ki maalesef. ULUFA'nın yaratacağı olumlu hava yansır en azından umarım...
    Aradığınız cevap burada olabilir.

8. Sadece şunu söyleyebilirim.tahtacı mı patron mu demek doğru olur bilmiyorum ama bildiğim tekleş her ikiside süzmehırsız. Farkılı bişey yazmak istiyorum aslında siz anladınız onu

Sayfa 412/426 İlkİlk ... 312362402410411412413414422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •