Sayfa 350/426 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. 06/ 05 / 2020,saat 11 de şirketi aradım bölünmeyi soruyorum, yetkili cevap veriyor resmi gazetede yayınlanmasını bekliyoruz dıyor şaka gibi cevap....

2. ceoem nerdese bölünmeden önceki fiyata geri gelcek hergün tavan çekiğor tehhhhhhh

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    06/ 05 / 2020,saat 11 de şirketi aradım bölünmeyi soruyorum, yetkili cevap veriyor resmi gazetede yayınlanmasını bekliyoruz dıyor şaka gibi cevap....
    ne resmi gazetesi spk hak kullanımı olarak yayınlamıormu sistem nasıl normalde ki

4. Sanırım işi bilmeyen yada hissede acemi bir spek var. Beklentisi olan hisse böyle olmamalı. %100 bölünecek hala ky yı dökme derdinde. Günlerce bölünecek diye bekliyorum yerinde kımıldamıyor ağaç gibi bir o tarafa bir bu tarafa sallanıp duruyor. Ytd

5. 0212 213 00 40 şisketin teli sürekli aranırsa belki tepkiden çekinip bölerler

6. Lidfa

Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    06/ 05 / 2020,saat 11 de şirketi aradım bölünmeyi soruyorum, yetkili cevap veriyor resmi gazetede yayınlanmasını bekliyoruz dıyor şaka gibi cevap....
    O dediği resmi gazete ticaret sicil gazetesidir. Ceoem de ticaret sicil gazetesinde yayınladıktan hemen sonra takvimi açıkladı. Bu da sanırsam spk onay verdikten sonra ortalama 1 ay içinde yayınlanıyor. SPK 17 sinde onay verdi. Yakında ticaret sicil gazetesinde yayınlanır. Sabreden bu hissede güzel ekmek yer. Şirket kar etmiş. Bedelsiz veriyor. PD DD değeri 1 dir. Hissemize sahip çıkalım. Sabırsız olanlar varsa satıp hergün eksi ile artı 10 yapan spek hisselere girebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    yüzde%100 bedelsiz bölünme ne zaman olacak bunun prosedürü nedir bilen yok mu? Bedelsiz bölüneceği halde neden yerinde sayıyor. Beklentisi olmayanlar zarar eden hisseler bile yükselirken lidfa neden yükselmez. Yükseliş ne zaman başlar? Ytd

yakında kokusu çıkar not:ytd
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

8. Yarın bölünecek olsa tavan kitlenirdi. Sanırım bu haftada bölünme yok gibi. Ytd

Sayfa 350/426 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •