Sayfa 422/425 İlkİlk ... 322372412420421422423424 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

Dün iyimişiz güzel bir kapanış olmuş bugün yine çakmaya devam

2.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Faktoring hikayesi tamamdır diyen yatırım fonları çıktı gitti. Patron satışı ve yüksek beklentilerin karşılanmaması hisseyi durağan bir hale soktu. Konsolidasyon sürecindeyiz. Biraz sabretmek lazım.

Sayın Fellen ben de çok düşündüm acaba 750 gibi bir kar rakamı minimum beklerken neden 566 Milyon geldi ben arastirdigim kadarı ile kendi yorumum bu aradaki fark son dönem bilancoda bu fark oldu gibi geldi benim düşüncem yanlış da olabilir ama bütün hesaplamalar onu isaret ediyor Denge varlik 2023 yılında bankalardan yaklaşık 580 milyon gibi bir alacağa 183 Milyon gibi bir rakama satin aldi bu şimdiye kadar ödemiş olduğu en yuksek para 2022 de yaklaşık 800 Milyon gibi bir alacağa 90 Milyon a satin almıştı ben denge varlik sene sonu brüt 700 Milyon yazar diye dusunuyodum 700 Milyondan bu 183 Milyon çıkınca 504 Milyon gibi bir brüt çıktı total dede Denge varlik brüt 504 Milyon Lider fakto brüt 322 Milyon totalde 813 Milyon vergi öncesi kar geldi bir de ikinci etken depremlerden dolayı verginin % 25 den % 30 çıkması oldu buna göre Denge varlığın 183 Milyon satin alması bizi bu bilancoda aşağı tutsana 2024 yılı beklentilerimi Tacirler raporu gibi vede yüksek bir borç satın olmaz ise çünkü varlik sirket sayilari artıyor ve rekabet te var ondan dolayı kesin bir öngörü de bulunamaliyorsada varlik sirketi ve lider fakto 2023 verisi nin iki kat artabilicegi umudunu yüksek oranda taşıyorum yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Sayın Fellen ben de çok düşündüm acaba 750 gibi bir kar rakamı minimum beklerken neden 566 Milyon geldi ben arastirdigim kadarı ile kendi yorumum bu aradaki fark son dönem bilancoda bu fark oldu gibi geldi benim düşüncem yanlış da olabilir ama bütün hesaplamalar onu isaret ediyor Denge varlik 2023 yılında bankalardan yaklaşık 580 milyon gibi bir alacağa 183 Milyon gibi bir rakama satin aldi bu şimdiye kadar ödemiş olduğu en yuksek para 2022 de yaklaşık 800 Milyon gibi bir alacağa 90 Milyon a satin almıştı ben denge varlik sene sonu brüt 700 Milyon yazar diye dusunuyodum 700 Milyondan bu 183 Milyon çıkınca 504 Milyon gibi bir brüt çıktı total dede Denge varlik brüt 504 Milyon Lider fakto brüt 322 Milyon totalde 813 Milyon vergi öncesi kar geldi bir de ikinci etken depremlerden dolayı verginin % 25 den % 30 çıkması oldu buna göre Denge varlığın 183 Milyon satin alması bizi bu bilancoda aşağı tutsana 2024 yılı beklentilerimi Tacirler raporu gibi vede yüksek bir borç satın olmaz ise çünkü varlik sirket sayilari artıyor ve rekabet te var ondan dolayı kesin bir öngörü de bulunamaliyorsada varlik sirketi ve lider fakto 2023 verisi nin iki kat artabilicegi umudunu yüksek oranda taşıyorum yatırım tavsiyesi deildir..
    Şirket kar marjlarında lider durumda, alacak tahsil ve vade işleri kendi ellerinde, bilanço karları dönemsel olarak kaydırılabiliyor bazen. Teknik hazırlansın temelde arkadan gelir. Beklemeye devam şimdilik.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

4. Şimdi nolcek...bıktırdı yıprattı bu kadar adi olunmaz ki

5. 2024 Ocak Ayı Faktoring ilk kar zarar genel anlamda veriler BDDK Tarafından yayyımlandı
    2024 OCak ayı 2023 ocak ayına göre 2 kat artışlı geldi ,
    2023 yılı Ocak da 2022 yılı ocak ayına göre 2 kat artarak başlanmıştı hayırlısı 1.Bilançoyu da görürsek sene bazlı nerede olacağımıza karar verebiliriz geçen senede böyle yaptılar asıl olan bilanço onu görmemiz lazım yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

6. 8.00 - 8.02 den satiyor, sonra tahtaciyi sucluyor, ustelik borsadan anliyorum fikrinde.

Satma kardesim, 30.00 TL.den satarsin diye on kere yazdik.

Ama satiyor.

Yapacak bir sey yok.

Gelse ne olacak ki tabağın dibini sıyırma derdiler en kötü şu kagıdın 9,30 olması lazım

adam 5 aydır yatayda tutyor sen 5 ay önce ki fiyattan et alabiliyor musun milletin kanını emmişler

yanlış mı yazdıklarım bak ulufa 13,50 bunu neyi eksik kar desen kar

bir ceplerinden alıyorlar öbür cepe koyuyorlar biz salağız ya anlamıyoruz

Bakın piyasayı sıkıyorlar tam bunların zamanı aslında sayın bay tomi verileri vermiş daha ne bekliyorsun duy sesimizi

Sayfa 422/425 İlkİlk ... 322372412420421422423424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •