Sayfa 330/424 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon
Arama sonucu : 3392 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Tebrik ederim, kimsenin göremediğini görmüşsün. Akıl küpüsün. Ben bu hisseyi 1.5 yıl taşıyıp sattım. 7 lirayken de 15 olacak diyodu teşekkür ettiğin kişiler. Dikkatli ol. Sen daha yeni gidiyosun biz çoktan döndük o yollardan. Rumuzunda yazan şeyi kullan azıcık. Her yazılana inanma.
    Şimdi , senin bu yazdığın yazı , karşındakini küçük düşürücü unsurlar içeriyor. Adabınla yazacaksan yaz. Yoksa , benimle hiç muhatap olma. Bu topikte , şimdiye kadar, bu uslupte yazan hiç olmadı. Benim de böyle şeylere hiç tahammülüm yoktur. Özür dilemessen , gerekeni yapacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by armos Yazıyı Oku
    Lıdfa kısa vadede sevindirmeyebilir hem çok ucuz hemde şirket çok iyi yönetilmektedir sabırlı olan kazanacaktır kısa vadede para kazanmak isteyenlere göre bir hisse değildir

Özelikle sayın Tınaz bey Lıdfa'ya çok hakim olup bilgilerinden faydalanılmasından yanayım
    Evet o kadar hakim ki hisseye her yil hic bos gecmeden temettu verdi diyor biriniz de demiyosunuz ki 2017 de vermemis temettu diye.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Şimdi , senin bu yazdığın yazı , karşındakini küçük düşürücü unsurlar içeriyor. Adabınla yazacaksan yaz. Yoksa , benimle hiç muhatap olma. Bu topikte , şimdiye kadar, bu uslupte yazan hiç olmadı. Benim de böyle şeylere hiç tahammülüm yoktur. Özür dilemessen , gerekeni yapacağım.
    Once sen bozdun uslubunu. "Aklin varsa Lidfa alir köşe olursun" dedin yukarda. SPK nezdinde bunu yazmak suctur. Birisi sikayet etse alirsin cezayi oturursun asagiya.

Ayrica Lldfa almayanlara da akilsiZ demis oluyorsun. 2014 de halka arz edilmis bir hisse 2019 da ne olmus grafikleri ortada. Madem o kadar iyi hisse hic dusunmez misin neden sana ona buna birakmislar koca yatirim kuruluslari bu hisseyi?

Arada gazcilar gelir, forumlarda yazip hisseyi pohpohlarlar firlar yukari. Onceden alanlar kazanir sonra hizla geri duser. Bugune kadar hep boyle oldu, grafikler ortada. Halka acikligi cok az oldugu icin 5 bin lotla tavan da olur taban da. Cikti diye sevinme dustu diye uzulme. Zamanin varsa alip beklersen 3 lira da olur belki ama bana gore degil bu hisse. Zamaninda aldim ve 1.5 yil tuttum. Hadi simdi iyice arastir. Her seyini arastirdim diyosun daha temettu ne vermis onu bilmiyosun.

3.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Kendin araştırmadan kimseye teşekkür etme. Her yıl hiç atlamadan temettü verdi diyenlerin gazına gelme. 2017 de ne kadar temettü vermiş bi araştır bakalım. Aaaa çok ilginç 0 (yazıyla sıfır lira) vermiş, hayret yav.
    Sıkıntı , bu yazınla başladı. Burada , çok bilmiş bir uslup sergiliyorsun ve öğüt vermeye çalışıyorsun. Anlatmak istediğini , karşındakileri kırmadan, uygun bir dille de anlatabilirsin.

4. Ne yapmaya çalışıyor bu gerizekalı?

5. Crdfa nın son 2 aydaki pirimi %50 yi geçti. Bunun ise %10 pirimi var. Fiyatımız çok ucuz kaldığı için ,hisseye talep geliyor. Spek de , alıcı geldikçe fiyatı yukarı çekiyor. Güçlü alışlar gelse , fiyatın, hızla yukarı çıkma ihtimali çok fazla gibi görünüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Crdfa nın son 2 aydaki pirimi %50 yi geçti. Bunun ise %10 pirimi var. Fiyatımız çok ucuz kaldığı için ,hisseye talep geliyor. Spek de , alıcı geldikçe fiyatı yukarı çekiyor.
    Lıdfada tek yön var artık yapılması gereken beklemek

7. Kuşbeyinli fiyatı burada tutarsa tabi ki alıcı gelir.. nerede aptal bir spek var o kağıda giriyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Alahandro Yazıyı Oku
    Kuşbeyinli fiyatı burada tutarsa tabi ki alıcı gelir.. nerede aptal bir spek var o kağıda giriyorum
    Birazcık sabır kardeşim. İnşallah, kısa bir süre sonra hepimiz kazanacağız.

Sayfa 330/424 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •