Sayfa 358/425 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Son 3 ayda ak 4 milyon üzerinde lot satmış.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Bir bir alanda, satanda patron & spek amaç ky bıktırmak. 20 yıl önceki bu taktikleri yapıyorlar. Geviş getiren inekler gibi önce işkembeye indiriyor ve günlerce çiğneyip duruyor ky yı Ytd
    blanço ya iyi dıyen arkadaşlar nedi iyi bunun etmeyin ya

Bankalar devasa sorunlu kredileri için varlık yönetim şirketleri kuracaklar.Lidfa hazır ben varım,şirketi mi satıyorum diyebilir mi?
    Son günlerdeki yükselişe bir neden bulamıyorum da.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    Bir bir alanda, satanda patron & spek amaç ky bıktırmak. 20 yıl önceki bu taktikleri yapıyorlar. Geviş getiren inekler gibi önce işkembeye indiriyor ve günlerce çiğneyip duruyor ky yı Ytd
    Durumu gercekten cok guzel özetlemissiniz.

Yilbasindan bu yana patronlar ve hanimlari akyatirimdan 3,3 milyon civari mali 2,15-2,35 civarindan sattilar.
    O zamanlar hisse hic dusmedi. Mal alinip spekle ucuyor.
    2,15'den mal satanlar, su an iki misliyken, 3,8', neden mal satmiyor dusunmek lazim.

Lidfanin kar yari yariya dustu (son ceyrek bilanco), ve bu gidisle böyle devam edecek cunku pandeminin isletmelere getirdigi yuk sonucta faturalara ödeme zorlugu ile ortaya cikiyor.
    ileride bilancosu kötulesmis ve sonucta buyumeyen sirket olunca yatirimci almaz, diye mi simdiden göturuyorlar(?)

Fiyat hareketine bakilirsa agir agir belli etmeden göturuluyor. Piyasa acilinca %1,5-2 arti yapiyorlar, sonra gun ortasi arti %3,5-5 ve kapanisa dogru da tavandan kapaniyor.

twitterde kuscular, tavancilar iyi pazarliyorlar sirketi.

-------------------------------------------------------
    Al/SAT tavsiyesi degildir.
    Son düzenleme : tmttu; 09-07-2020 saat: 15:16.

5. beklenti nedir dostlar

6. takas paylaşacak arkadaşlar var mi?

7.  Alıntı Originally Posted by Evinborsa Yazıyı Oku
    beklenti nedir dostlar
    Beklenti,, Allah ne verirse

8.  Alıntı Originally Posted by Evinborsa Yazıyı Oku
    takas paylaşacak arkadaşlar var mi?
    https://tr.tradingview.com/chart/LIDFA/NcIZUwOY/

Sayfa 358/425 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları