Sayfa 220/426 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Bu hissede olanlarin %100'u al/satci, hicbirinin dunyadan haberi yok, o yuzden kimse sormuyor, ne diyorsun Hemserim diye.

2.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Bu hissede olanlarin %100'u al/satci, hicbirinin dunyadan haberi yok, o yuzden kimse sormuyor, ne diyorsun Hemserim diye.
    Sorsak ne olacak ki? Hissenin tahta yapıcı veya şirket politikaları gereği bir karakteristiği oturmuş, yıllardır süregelen. Bu karakteristiğin dışına çıkıp bir trend haline gelerek istikrar gösterdiği, temettü verdiği, yüksek hacimle kademelerin dolduğu bir zaman ne zaman görülmüş ki? Tavan yapıp sonra tavanı bozup 50 kademe düşen bir hisse bu. Hissenin Karakteri böyle olunca yatırımcılarının karakteri de öyle oluyor ister istemez.

3. Hisse al satçı yokki
    al sat yapılması için işlem hacminin yüksek olması lazım.

Tahtada tahta yapıcı yok bu sıkıntı
    Hisseye talep yok buda sıkıntı.

Ağzıyla kuş tutsa tutunamaz bu iki unsuru sağlamadan. Temel analiz ile ilgili istediği kadar olumlu haber gelsin hisse talep görecek bir durumda değil.

Bir günden daha fazla ayakta tutunamıyor

4.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    Bu hissede olanlarin %100'u al/satci, hicbirinin dunyadan haberi yok, o yuzden kimse sormuyor, ne diyorsun Hemserim diye.
    Bende Sizle Ortak oldum..Az az alıma geçiyorum..LIDFA CRDFA ve ISYAT dan oluşan Temettü hisselerinden bir yatırım olacak..Amaç hisse sayılarını her geçen gün artırmak..Karlılığı düzenli şekilde devam eden hisseler..Sizin gibi hisseyi uzun zamandır takip eden içinde olan kişilerin var olması sevindirici.. Saygılar..

5.  Alıntı Originally Posted by ens Yazıyı Oku
    Bende Sizle Ortak oldum..Az az alıma geçiyorum..LIDFA CRDFA ve ISYAT dan oluşan Temettü hisselerinden bir yatırım olacak..Amaç hisse sayılarını her geçen gün artırmak..Karlılığı düzenli şekilde devam eden hisseler..Sizin gibi hisseyi uzun zamandır takip eden içinde olan kişilerin var olması sevindirici.. Saygılar..
    Tesekkur ederim Ens,

Sagolasin.

6. 4,45 -4,50 arasındaki sınırlarına yerleşti artık sittin sene burada takılır

Bu yıl lider karlılıkta sınıfta kaldı. Geçen yıla göre bi dünya daha fazla bono ihracı yaptı, bankalardan kredi çekti ama 9 aylıkta geçen yılla aynı kârı elde etti.

8.  Alıntı Originally Posted by Jüpiter Yazıyı Oku
    Bu yıl lider karlılıkta sınıfta kaldı. Geçen yıla göre bi dünya daha fazla bono ihracı yaptı, bankalardan kredi çekti ama 9 aylıkta geçen yılla aynı kârı elde etti.
    Hele yil bitsin oyle konusalim.

Nick degistirdin herhalde.

Sayfa 220/426 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •