Sayfa 397/425 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Şunuda söylemek gerektiğini düşünüyorum borsada sirketi halka arz edip patron satışları yapan RTALB vardi 3 ve 4 ortaktır bunun A1 halka arz etti halka arzda sonra sirket sahipleri borsada A1 kanalı ile hisse sattılar o zaman küçük ölçekli bir sirketti hisse satıcam hisse saticam diye habere haber gönderirdi onu halka arz A1 menkul sahibi guler holding gitti bu sirketi satin aldi ondan sonra korana virüs korana test kitleri derken dünya para kazandılar demem o ki borsada para kazanacak derken sirket ler elden kayıp gidi verir aynı şekilde Deva ilac patron yukarıdan sat aşağıdan al güzel para kazanıyor bir zaman veriyor düşmüyor veriyor düşmüyor veriyor düşmüyor sonra yabancı bir fon gel sirketi satin alıp gidiyor Deva şimdi ne oldu borsada çok örnek var patronların harçlık çıkardığı bir sistem borsa yukarıdan ver aşağı lardan koy sana güzel bir para borsada iki türlü para kaza inliyor hep aşağıdan alıp yukarıdan satma ile deil bi de onun tersi var yatırım tavsiyesi deildir.
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2. Tınaz hocam lafım size değildi .üzerine alınmışsın. Örnek gönderdiğin mesajları nabız için yazdım. Yaşın kaç bilmem ama uzun zamandır borsadayım 20 üstü.kimsenin lafıyla almam.lidfada çok uzun zamandır elimde . Alsat yapmam.alır yatarım.çok bilmiş yorumlara güler geçerim.hedef 2025

3.  Alıntı Originally Posted by saeni Yazıyı Oku
    Tınaz hocam lafım size değildi .üzerine alınmışsın. Örnek gönderdiğin mesajları nabız için yazdım. Yaşın kaç bilmem ama uzun zamandır borsadayım 20 üstü.kimsenin lafıyla almam.lidfada çok uzun zamandır elimde . Alsat yapmam.alır yatarım.çok bilmiş yorumlara güler geçerim.hedef 2025
    Bana degil, kimseye olmamali.

Burasi bir forum ve millet bildigini yaziyor.

çok bilmişlikle nitelemek hos olmadi.

Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Şunuda söylemek gerektiğini düşünüyorum borsada sirketi halka arz edip patron satışları yapan RTALB vardi 3 ve 4 ortaktır bunun A1 halka arz etti halka arzda sonra sirket sahipleri borsada A1 kanalı ile hisse sattılar o zaman küçük ölçekli bir sirketti hisse satıcam hisse saticam diye habere haber gönderirdi onu halka arz A1 menkul sahibi guler holding gitti bu sirketi satin aldi ondan sonra korana virüs korana test kitleri derken dünya para kazandılar demem o ki borsada para kazanacak derken sirket ler elden kayıp gidi verir aynı şekilde Deva ilac patron yukarıdan sat aşağıdan al güzel para kazanıyor bir zaman veriyor düşmüyor veriyor düşmüyor veriyor düşmüyor sonra yabancı bir fon gel sirketi satin alıp gidiyor Deva şimdi ne oldu borsada çok örnek var patronların harçlık çıkardığı bir sistem borsa yukarıdan ver aşağı lardan koy sana güzel bir para borsada iki türlü para kaza inliyor hep aşağıdan alıp yukarıdan satma ile deil bi de onun tersi var yatırım tavsiyesi deildir.
    Ortak selamlar ilk alışta tavan eski hisse Naten de olduğu gibi kısmet Lider faktoring tavana kitlenmiş çok güzel 12 aylık zirvesi 11,30 önemli olan doğru sektörleri seçebilmek ben İş finansal hissesini eledim Lidfa da karar kaldım ytd.

İlk parayı kullananlar Lidyalılardır M.Ö 7.yüzyılda.hissenin borsa kodu LİDFA güzel benzerlik

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bu sirket 19 Haziran 2014 gunu halka acildi.

Geriye dogru bir bak ve yasananlari dusun.

Ne krizler, ne Gezi olaylar, ne Fetocu kalkismalar yasandi.

Gecen her yil kar etti, para kazandi.

Bu sirket cok akillica yonetilir,

300 Milyon sermaye ile 9 ayda 406 Milyon TL. para kazandi, Faktoringlerde, kazancin cogu, yil sonlarina dogru evrilir, eger son bilancoda 200-300 Milyon kar artisi olursa, bu sirket en az 1.5 TL. nakit kar payi dagitir.

Bence Tacirlerin 15 TL. tahmini cok mutevazi bir tahmin.

Kimse dinlemese de bir kez daha yazalim, bu hisse satilacak bir hisse degildir.

Sabirli olmak gerekiyor.
    Onceki sayfalarda bir arkadas sormus 40 TL. olur mu diye.

Ben bu tur sorulara cevap vermem ancak benim de bir beklentim var tabiki.

Ben sahsen elimdeki mali asla 20 TL.nin altinda satmam.

Yil sonu bilancosu geldikten sonra hisse 30 TL.yi de gorebilir belli olmaz.

Simdi bunu yazdik ya, yemez icmez bir gun gelir, 20 TL. diyordun diye sitem eder.

Yani benim kisisel beklentim ile hisse su olur demek arasinda farki anlamak lazim.

Okur yazarlarin %40 okudugunu anlamiyor diyen bir istatistik var.

Bence bu dogru, o nedenle iyi okuyun, bu hisse 20 TL. olur demiyoruz, ben 20 TL. nin altinda malimi vermem diyoruz.

Olur olmaz bilemem.

Ama bu sartlarda, diger hisselerin fiyatlarini da dikkate alarak, bir degerlendirme yapin, satmadan once ne alacaginizi iyi belirleyin, ve sabirli olun.

7. Faktoring sektör verileri açıklanmış, konuyla ilgili bir analiz: https://twitter.com/cem__soner/statu...-px_NDfaQ&s=19

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    İlk parayı kullananlar Lidyalılardır M.Ö 7.yüzyılda.hissenin borsa kodu LİDFA güzel benzerlik

Sayfa 397/425 İlkİlk ... 297347387395396397398399407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •