Sayfa 361/425 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Musterilerin buyuk kismi KOBI'er. 26 ofiste Turkiye'nin her yerinde hizmet veriyorlar.

De ki adam, oto tamircisi ve 5.000 TL.nakit lazim.

Vatandas arabasini yaptirdi, 5.000 TL, tuttu, Tamirciye cek versem olurmu diye soruyor.

Tamirci, abi bu 90 gunluk cek, bunu kirdirmak bana o gunku faizle de ki 350 TL.ye patlar, musteri tamam diyor, 5500 TL,lik cek yaziyor.

Sabah gidiyor musterisi oldugu Faktoringe, 4 saat icinde parasini alip isine bakiyor.

Bu vatandas, eger bankaya gitse, en erken 7 gunde alacak parayi.

Banka ustelik, Kredi Kartinda da 3200 TL. harcaman var deyip onu da kestik diyor, daha sana sormadan, veriyor 1800 TL, yi ikiliyorsun.

O tamirci iki tellideki tamirhanesinin mulkunu 1.derece 1.sirada ipotek koymus.

90 gun sonra, cek dondu diyelim, ne yapacak ?

Eee bankaya gitseydi, dimi..?

Siz hic,Kara listede olmayan KOBI gordunuz mu ?

Turkiyede 1 gunde yazilan cek sayisi 600.000 in uzerinde ( Findex'ten sorgulayabilisiniz.)

Bi dusunun.
    tınaz hocam alt pazardan cıkma durumu nedir

2. Bende Sayın Tınaz ı 2018 den beri yazılarından tanırım.Aslında hisse net i çok çok önceki yıllardan beri okurum ama, onu
    yazılarından tanımak o zaman nasıp oldu.Önce Allah'ın izni sonra onun vesilesi işe Pergamon ve Lidfa dan ekmek yedim.Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.Saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by mimas Yazıyı Oku
    Bende Sayın Tınaz ı 2018 den beri yazılarından tanırım.Aslında hisse net i çok çok önceki yıllardan beri okurum ama, onu
    yazılarından tanımak o zaman nasıp oldu.Önce Allah'ın izni sonra onun vesilesi işe Pergamon ve Lidfa dan ekmek yedim.Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.Saygılarımla.
    Sagolasin Mimas.

Kazancin daim olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    burada yazı yazan forumdaslar %95 birbirini tanımıyor herkes yazdığı yazı ile kendini tanıtıyor. sayın tınaz burada yazıları ile tanıdım takip ediyorum . hiç yönlendirme babında yazı yazdığını görmedim 2017 yılından beri yazılarını takip ederim . onun fikirleri ile bu şirkete yatırım yaptık para kazandık,
    ikincisi bu şirket alacagı yeri bileni zarar ettirmedi daha gecen hafta ufak bir harclık aldım . iyilerin dini,ırkı olmaz , milliyetçi muhafazakar geçinenler durumu ortada hz ali bir sözü var bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum. sonucta bu ülke insanın evine kim ekmek göturmesine vesile oluyorsa ayagının altını öperimı
    Kazancin daim olsun.

Felsefene bayildim.

Sagolasin.

5.  Alıntı Originally Posted by bukimyahu Yazıyı Oku
    tınaz hocam alt pazardan cıkma durumu nedir
    Bilmiyorum.

Bu alt pazar konusu da, son bedelsiz %100 sermaye artisi da SPK'nin regulasyon degisiklikleri ile ilgil.

Kaynak olarak, 30 Eylul 2020 tarihli, Faaliyet Raporuna bakabilirsiniz.

https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-faktoring-a-s

6. Yatirimcilik, bilgi deneyim isidir.

Okunmasi gereken, cok bilgi cok detay var.

Yillardir gunde 14 saat okurum.

Size tavsiyem, kendinizce arastirma yapin, cozemediginiz noktada yazin sorun.

Tinaz Hoca'yi da, bilgi kaynaklarinizdan biri olarak gorun, gorun ki, onun okumalari da tum uyelere bir katki saglasin.

Ne dersin Hocam dediginizde, al alma demem. Ama ben su kadar lot sunu, bu kadar lot bunu aldim derim.

Ort.Maaliyetim budur derim.

O karari siz vereceksinz, SPK kurallari cok acik, tavsiyeleri lisans sahibi analistler verecek.

Benim amacim, sadece ve sadece dogru bilgilere ulasmak ve bunu paylasmaktir.

7. Tınaz hocayı takip ederim.Ta eski yazdığı forumdan.Hocaya selam.

8. 21 yıllık borsa hayatımda her türlü insanla tanıştım görüştüm Tınaz hoca bu piyasada gördüğün en düzgün değer yatırımcısı diyebilirim Bana bu piyasada sayacağım en düzgün kişilerden ilk 3 kişiden beridir Ben zamanında finansal okur yazarlık adına çok faydasını gördüm

geçmişine gidersek poltk,psdtc,bascm,lıdfa ve sayamayacağım çok hissede getiriler ortada olduğunu düşünüyorum lütfen bir kişiye acımasızca eleştirmeden geçmişini araştırmanınzı rica ederim

Sayfa 361/425 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •