Sayfa 379/426 İlkİlk ... 279329369377378379380381389 ... SonSon
Arama sonucu : 3401 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Tacirler Yatırımın 23 Haziran 2023 tarihli youtube kanalında Mehmet Asciogluna bir yatırımcı soru soruyor, Lider bilanco ve bölünme sonrası çıkmadı düşünceniz nedir diye soruyor oda gülüyor ''usandirma biktirma var '' var diyor , sabırla bekleyin , yüksek faiz ortamında leasing ve faktoringler daha çok iş yaparlar zaten şu sıralar deli gibi iş yapıyorlar diyor ,piyasa ilgisiz gibi gözüküyor ben ilginin bilancolar geldikten sonra olacağını patlayacağıni söyleyebilirim diyor lidfa ucuz ve bekleyin diyor , yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

2.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    ...yüksek faiz ortamında leasing ve faktoringler daha çok iş yaparlar zaten şu sıralar deli gibi iş yapıyorlar diyor.
    Yüksek faiz ortamında leasing ve faktoringler daha çok iş yaparlar ifadesi cok dogru.

Su siralar deli gibi is yapiyorlar mi bilemeyiz.

Her gecen gun, 3 ay TL.'yi beklemek yerine, bugun ceki kirdirip dolar alanlar artacaktir.

3. Birazda % 100 iştirakimiz Denge Varlık Yönetim Sirketimizden bahsedelim tahtacı top çevirmeye devam etsin, Sirketin Ozsermayesi 150 Milyon Ödenmiş 50 milyon TL Bu sirket 2021/12 de 10 Milyon Kar 2022/12 de 90 Milyon Kar yazmış. Faaliyet rapor a baktığımızda 2022 yılında Bankalardan 2.1 Milyar TL tahsil edilememiş borcu 90 Milyon vererek satin almış.2022 de de 90 Milyon TL net kar yazmış bizim 2022 de ki bilancomuxun yarısı sanırım burdan geldi biz iki şirket karlarini katlayarak geldiğini gorucez sabır sabır yatırım tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Birazda % 100 iştirakimiz Denge Varlık Yönetim Sirketimizden bahsedelim tahtacı top çevirmeye devam etsin, Sirketin Ozsermayesi 150 Milyon Ödenmiş 50 milyon TL Bu sirket 2021/12 de 10 Milyon Kar 2022/12 de 90 Milyon Kar yazmış. Faaliyet rapor a baktığımızda 2022 yılında Bankalardan 2.1 Milyar TL tahsil edilememiş borcu 90 Milyon vererek satin almış.2022 de de 90 Milyon TL net kar yazmış bizim 2022 de ki bilancomuxun yarısı sanırım burdan geldi biz iki şirket karlarini katlayarak geldiğini gorucez sabır sabır yatırım tavsiyesi deildir...
    denge varlık yönetimin sermayesi,borsa istanbulda işlem gören birikim varlık yönetim ile aynı birikim varlığın piyasa değeri 1.7 milyar yani lidfanın 2 katı. YTD

5. Faktoring sirketleri mukayesesi.

Dikkatle izlemeye deger.

https://www.youtube.com/watch?v=g3O_...a%C4%9Fl%C4%B1

6. GARFA bilançosu çok güzel gelmiş, faktoring şirketlerinin bilançoları bu sene güzel gelecek demek ki Mehmet Aşçıoğlu Bey'in de hep dikkat çektiği gibi, bizde ilave olarak varlık yönetimi de var:

https://twitter.com/fintables/status...28304616792065

7. Faktoringler yıllık karı 6 aylikta yakalayacaklari belli idi fakat asıl önemli olan 3.ve 4. Ceyrekler karların iki kat artarak gitmesi idi normalde sermayemiz 135 olsa idi çok farklı şeyler konuşurduk fakat yönetim ödenmiş sermaye ustu kar geldimi hemen sermaye artırıyor, vakuf ta bunu yapıyor, ama iki kat carpili karlar ikinci ve üçüncü cu çeyrekteki gelirse çok farklı şeyler görürüz , onun için sene sonuna kadar diğer kağıtlar gitmiş gitmemiş bakmıyorum sade beklediğim karı getirsin yeter sabırla beklemeye devam edicem, yatırım tavsiyesi deildir..

8. Formül 2022 22 50 100 206
    Formül 2023 81 ? ? ?

Sayfa 379/426 İlkİlk ... 279329369377378379380381389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •