Sayfa 344/425 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. 3.27 tavan hayırlısı olsun..

Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    3.27 tavan hayırlısı olsun..
    demekki spk nın bedelsiz onayı eli kulağında,,bu cuma onay gelebilir,,dolayısı ile cumaya kadar güzel hareketler olabilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Ziraat satmalara doyamadın bak şu endeksde %100 gitti bütün hisseler 4.80 olman lazım ya biz bahtsızız ya sen kansızsın millet hangi hissede hangi maliyetde ise oraya geldi sen neyi bekliyon %100 bedelsizi var işin finans dolar yükselse kardasın altın artsa kardasın fabrikamısın üretim durdu düştüm desen

4. Allah belanı versin bu yükselişi endeksi zehir ettin gözaltı hisseleri bile 5 e katladı sen ne moktan hisseymişsin

5.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Allah belanı versin bu yükselişi endeksi zehir ettin gözaltı hisseleri bile 5 e katladı sen ne moktan hisseymişsin
    Berbat bir gundu,kardesim.Deli gibi saticiydi ziraat.Bedelsiz haberinin etkisi su ana kadar olmadi.Fabrikasi kapali olanlar,tavan bu nerde ise duscekti.Bilmiyorum nolur bundan sonra.

6.  Alıntı Originally Posted by Bülent66 Yazıyı Oku
    Berbat bir gundu,kardesim.Deli gibi saticiydi ziraat.Bedelsiz haberinin etkisi su ana kadar olmadi.Fabrikasi kapali olanlar,tavan bu nerde ise duscekti.Bilmiyorum nolur bundan sonra.
    Ziraat nefes aldırmadı yada birine kızdı işi bozuyo 650 bin vardı elinde 300 bin gibi kaldı galiba tavan yaptıgı gün meksa sayesinde oldu ziraat bist geneli hep hisselerde satıyo tahta bozmaktan başka işi yok 5 lerden düşen kagıt bu olmamalıydı her hisse düştüğü yere geri geldi işimiz finans para fon vs kasada saglam sabah deniz alıyo a1 alıyo tacırler cıkıyo sahneye ziraat sat babam sat patronda sahip cıkmıyo ziraati gören ak başlıyo iş alımda hızlı nefesi yetmiyo o da aksama dogru satıyo bu böyle devam eder ya birinde toplu lot var almaya calışıyola yada virmanla ziraat bedavaya aldı bu lotları satıyo yav garantiye bak 0.60 dan ekiz gıdayı 3.60 yaptı ya bizim lidfa faizci ya kimse kazanmasın derdinde bencil yönetim var ama millet göz altı pazarındaki ucuz hisselere bile saldırıyorsa bu ucuz kalan hisseyi keşifleri yakındır ilk yükselişte %8 gören kacar hep böyle oluyor diye sonra roket pgasus misali 23 den 32 oşdu ucuşlar iptal dedi vs millet sattı iflas eder misali 62 oldu kagıtlar ama bu lidfanın sahipleri tam yhdi bezirgan öglen yemegini sefer tasıyla işyerine getiren cinsten artık satsak ne alacan endeks ve hisseler zaten cıktı Allah belasını versin desem Allahı olan böyle yapmaz

7.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Ziraat nefes aldırmadı yada birine kızdı işi bozuyo 650 bin vardı elinde 300 bin gibi kaldı galiba tavan yaptıgı gün meksa sayesinde oldu ziraat bist geneli hep hisselerde satıyo tahta bozmaktan başka işi yok 5 lerden düşen kagıt bu olmamalıydı her hisse düştüğü yere geri geldi işimiz finans para fon vs kasada saglam sabah deniz alıyo a1 alıyo tacırler cıkıyo sahneye ziraat sat babam sat patronda sahip cıkmıyo ziraati gören ak başlıyo iş alımda hızlı nefesi yetmiyo o da aksama dogru satıyo bu böyle devam eder ya birinde toplu lot var almaya calışıyola yada virmanla ziraat bedavaya aldı bu lotları satıyo yav garantiye bak 0.60 dan ekiz gıdayı 3.60 yaptı ya bizim lidfa faizci ya kimse kazanmasın derdinde bencil yönetim var ama millet göz altı pazarındaki ucuz hisselere bile saldırıyorsa bu ucuz kalan hisseyi keşifleri yakındır ilk yükselişte %8 gören kacar hep böyle oluyor diye sonra roket pgasus misali 23 den 32 oşdu ucuşlar iptal dedi vs millet sattı iflas eder misali 62 oldu kagıtlar ama bu lidfanın sahipleri tam yhdi bezirgan öglen yemegini sefer tasıyla işyerine getiren cinsten artık satsak ne alacan endeks ve hisseler zaten cıktı Allah belasını versin desem Allahı olan böyle yapmaz
    Cok guzel ozetlemisiniz kardesim.Bundan sonra bedelsize odaklanicaz,spk karari cok gecikti,buda bize zarar yazdiriyor.4 lira olsa arkama bakmicam artik.hersey gonlunuzce olsun.

8. Bugun de iş bankası satıyo ne zaman bitecek bu baskı kasa dolar fon nakit dolu eyyy patron

Sayfa 344/425 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •