Sayfa 10/259 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Eğer hepsi tek seferde satıldıysa bildirilmesi gerekir diye düşünüyorum. Yok eğer tek tek satıldıysa bu firma zaten inşaat firması, elindeki gayrimenkulleri satması kadar doğal bir şey olamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by KardanAdam Yazıyı Oku
    Eğer hepsi tek seferde satıldıysa bildirilmesi gerekir diye düşünüyorum. Yok eğer tek tek satıldıysa bu firma zaten inşaat firması, elindeki gayrimenkulleri satması kadar doğal bir şey olamaz.
    Tek seferde bir müşteriye satılmış.
    Alan kişi 39 Milyon tutarında 9 adet mağaza almış.
    Anlaşma gereği 24 eşit taksitle ödemesini yapacak.
    Ödeme bittikten sonra tapu verilecek.

Genel kurulda açıklama yapıldı.

Diğer satışlar hakkında bilgi verilmedi.

3.  Alıntı Originally Posted by Grandmaster Yazıyı Oku
    Bence de bildirilmeliymis.
    Spk ya basvurursaniz hizli sonuc alirsiniz. Bir miktar ceza gelir sorumlularara onlar da sirkete odetir
    Geçen sene haziranda yedikleri 86.240 TL SPK cezasını şirkete ödetmek için genel kurulda yetki aldılar.

4. Haberi gordum simdi
    Ya burayi okuyor ilgililer ya da biri telefon vs ile uyardi sirketi

5. Bildirim geldi. Ama stoklarda 35 milyon olarak görünen yerleri 39 milyona ve 25 ay vadeli olarak satmışlar. Biraz ucuza satılmış sanki.

6. Sahsen benim stogumda 35 milyn gorunen bolumleri topluca birisi 39 milyona vadeli alsa ben de satardi su donemde
    Hisseye etkisine baktim sifir

7. KAP haberi

Stoklarımızda bulunan 8 adet bağımsız bölümün (ofisin) toplu satışına ait ve 22.03.2017 tarihi itibariyle hazırlanan Satış Vaadi Sözleşmesi, Şirketimizin 29.03.2017 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında aşağıdaki anlaşma şartlarına göre onaylanmıştır.

Buna göre stoklarımızda bulunan, toplam peşin değeri 35.024.900.- TL olan, 8 adet bağımsız bölümün (ofisin) muhatap alıcıya, KDV dahil 39.000.000.- TL'ye, toplam bedelin 1.500.000.-TL'lik kısmının 15.04.2017 tarihinde, kalanının da 25 ay vade ile satılması, Yönetim Kurulu'muzca onaylanmıştır.

8. Yapılan satış ufak bir satış değil.
    39.0000.000 TL / 27.200.000 hisse: 1,43 TL
    Hisse başına 1,43 TL

Şu an borsada 3,56 işlem görüyor.

Satılan yerler İstanbul Vizyon Park ta bulunan binaların altında senelerdir satılmayan mağazalar.

2019 da faaliyete girecek Çobançeşme ve Kuyucukent metro çıkış durakları arasında kaldığı için müşteri çıktı.

Metro gelecek diye mülkler değer almaya başladı.

Bakalım hayırlısı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 10/259 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •