Sayfa 111/259 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 881 - 888 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. zurnanın zırt deliğine kadar geldik bakalım bu deyyuslar bize daha ne kadar çektirecekler.

2. 5.10 kademe kâr için hisseye atlayanlar bende dahil herkese verdiler şimdi bu verdikleri lorları daha ucuza istiyorlar.bunun içinde geçmiş tecrübelerime dayanarak kısa vadede bir cacık olmaz orta vadede maliyetten satan kurtulur adamlar zaten alttan alacakları için kârını yapar yeni yatırımcılara döşerler orta vade beklemeye devam ytd

3. en kancıkça yıldırma ve dökme operasyonlarından birine denk geldik. piyasayı kullanarak hergün bize basıyorlar.
    kaç gündür sürekli eksi ve açılışa göre en dipten kapattırıyorar.

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    en kancıkça yıldırma ve dökme operasyonlarından birine denk geldik. piyasayı kullanarak hergün bize basıyorlar.
    kaç gündür sürekli eksi ve açılışa göre en dipten kapattırıyorar.
    İnşallah dönüşü sert olur Hale’n düşüş kanalında bu kanaldan çıkması gerek ama dibi gösterecekler bu gidişle

5. ben kısa süreliğine bir delilik yapıp acsel aldım yarın geri dönmek üzere inşallah orada da çarpılmam
    yaptığım hareket riskli ama artık bir şeyler yapma zamanı.
     Alıntı Originally Posted by sonsuzhasret Yazıyı Oku
    İnşallah dönüşü sert olur Hale’n düşüş kanalında bu kanaldan çıkması gerek ama dibi gösterecekler bu gidişle

6. Panik yapmamak lazım mermileri boşa atmamak gerek

7. 2atımlık mermim kaldı 1.62 ye sakladım inşallah gelmez de bende atmak zorunda kalmam

Sayfa 111/259 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •