Sayfa 112/259 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Başlığı şuanda 16 kişi okuyor spek sende okuyorsan 2,25 2,50 gitmeden satmam hatta daha çok düşürürsen bende almaya devam ederim bunu bil ;)

2. çukura saplanmış araba gibi, tam çıktı diyorsun geri batıyor.

3. Dibi gösterecek anladıkta dibin dibini göstermese bari

4.  Alıntı Originally Posted by sonsuzhasret Yazıyı Oku
    Dibi gösterecek anladıkta dibin dibini göstermese bari
    daha ne kadar dipleyecek, bu fiyatlar ne zaman ki fiyatlar allah aşkına yeter artık yükselişe geçsin.

5.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    daha ne kadar dipleyecek, bu fiyatlar ne zaman ki fiyatlar allah aşkına yeter artık yükselişe geçsin.
    Aşagıdan mal dağıttılar bunuda toplamadan götürmezler adamların işine geliyor nekadar düşerse okadar iyi fiyattan mal alırlar.adamların istediği bu

6. Analizlere göre 1.68 altı kapanışlar sat veriyor ama adamların işi belli olmaz eğer sert satışlara denk gelmezsek orta vadede 2.20 satar çıkarım

7. Bir gün pes etme durumuna geldiğinizde, bütün ümitleriniz tükendiğinde, borsadaki senetlerinizin tümünü satıp çıkmak istediğinizde bilin ki borsa, yada elinizdeki kağıt en dibe vurmuştur.asıl mesele bu noktada başlıyor bu noktada duygulara yenik düşmemek gerekir,spekler k.yatırımcı pisikolojisini iyi bilirler bu noktadan sonra pes eden satar senet yürür gider

8. ben dün bir günlüğüne çıktım maalesef öğleden sonra acseli maliyete verip sattım, sonra acsel 2.74 ü gördü, kuyasta bu ara 1,70 di
    bir iki kademe düşsün alayım derken bir anda fırladı, acseli satmasaydım başabaş olurdu, artık başka bir hızlı gidecek hissedeyim bugün %3 yaptım yarın onu% 2-3 satıp kuyası 80 den geri almaya çlaışağım.
     Alıntı Originally Posted by sonsuzhasret Yazıyı Oku
    Bir gün pes etme durumuna geldiğinizde, bütün ümitleriniz tükendiğinde, borsadaki senetlerinizin tümünü satıp çıkmak istediğinizde bilin ki borsa, yada elinizdeki kağıt en dibe vurmuştur.asıl mesele bu noktada başlıyor bu noktada duygulara yenik düşmemek gerekir,spekler k.yatırımcı pisikolojisini iyi bilirler bu noktadan sonra pes eden satar senet yürür gider

Sayfa 112/259 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •