Sayfa 136/259 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by birkelime Yazıyı Oku
    Önce gelen haberlere bir bakalım :

Tarih : 12/03/2019 (Genel Kurul Öncesi)
    KAP Haberi : Yönetim kurulu üyesi, Erol Koca, 1.52-1.60 TL. aralığından 300.000 TL. lik alım yapıyor. Yeni payı %2

Tarih : 10/04/2019 (Genel kurul Sonrası)
    KAP Haberi : Yönetim kurulu üyesi, Erol Koca, 1.40-1.44 TL. aralığından 600.000 TL. lik satış yapıyor. Yeni payı %0,90 e düşüyor

Tarih : 04/04/2019
    KAP Haberi : Yönetim kurulu üyesi, Burak Yakın, 1.66-1.70 TL. aralığından 450.000 TL. lik alım yapıyor.

Tarih : 08/04/2019 (Genel kurul Sonrası)
    KAP Haberi : Yönetim kurulu üyesi, Burak Yakın, 1.54-1.63 TL. aralığından 670.000 TL. lik satış yapıyor. Yeni payı %4,74 e düşüyor

Tarih : 02/04/2019
    KAP Haberi : Yönetim kurulu üyesi, Reşat Çalışkan, 26/03/2019 tarihinde (genel kuruldan 1 gün önce) 2.09 TL. den 38.000 TL. lik alış yapıyor. 02/04/2019 tarihinde (genel kuruldan sonra) 1.71-1.76 TL. aralığından 544.427 TL. lik satış yapıyor. Yeni payı %0,92 ye düşüyor.

Bu işlemleri yapan Erol Koca, Burak Yakın ve Reşat Çalışkan Genel Kurulda tekrar yönetime aday olan ancak seçilemeyen eski yönetim kurulu üyeleri. Üç üye de yüksek fiyattan yaptıkları alımların daha fazlasını düşük fiyattan satmış. Teknik meknik hikaye, hiç girmeyelim o işlere.

Allah rızası için biri bunu açıklasın.
    bahsedilen üyeler yeniden seçilmiştir.yanlışlık lmasın tekrar bakarmısınız.bunlar zararına neden satarlar spk.ya şikayet etsek birşey çıkmaz serbest piyasa der çıkar işin içinden

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    bahsedilen üyeler yeniden seçilmiştir.yanlışlık lmasın tekrar bakarmısınız.bunlar zararına neden satarlar spk.ya şikayet etsek birşey çıkmaz serbest piyasa der çıkar işin içinden
    Genel kurul tutanağını okudunuz mu? Bu üyeler yeniden yönetime seçilmemiştir. Yeni yönetim gelecektir. Üstü renkli şekilde işaretlenmiş, 9 nolu gündeme tekrar bakın lütfen.

3. Ayrıca SPK ya hiç kimseyi pahalı alıp ucuz sattığı için şikayet edemeyiz zaten. Cevabı bulunması gereken soru, yönetimdeyken aldıkları lotları, yönetime seçilemeyince niçin zararına sattılar?

Ayrıca SPK ya hiç kimseyi pahalı alıp ucuz sattığı için şikayet edemeyiz zaten. Cevabı bulunması gereken soru, yönetimdeyken aldıkları lotları, yönetime seçilemeyince niçin zararına sattılar?
    kudum ve seçilmişler red lan 2 kişi var sizde tekrar kurmusunuz lütfen

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    okudum ve seçilmişler red olan 2 kişi var sizde tekrar okurmusunuz lütfen

"Yapilan oylama neticesinde 1. Onerge Resat CALISKAN, Burak YAKIN, lhami YAZICI, Memet Tayran DEMIR, Erol KOCA, Salih SAGINDA, Anri RODRIG‘in Yonetim Kurulu üyesi olarak secilmesine ve Bulent BALKAN, Mehmet Hikmet SELCUK’un Bagimsiz Yonetim Kurulu üyesi olarak 3 yıllıgına seçilmesine iliskin önerge 13.962,068.96 oy ile red edildi."

Benim bu paragraftan anladığım : 1. önergede yukarıda adı geçen şahısların 3 yıllığına yönetim kuruluna seçilmesi teklif ediliyor. Bu önerge red ediliyor. Ben mi yanlış anlıyorum, red edilen önergede adı geçen kişiler nasıl tekrar yönetim kuruluna seçilmiş oluyorlar?

Red olan 2 kişi var demişsiniz. Bu paragrafta red olan 2 kişi kim? Red olmayan diğer kişiler kim? Açıklar mısınız lütfen.

"Yapilan oylama neticesinde 1. Onerge Resat CALISKAN, Burak YAKIN, lhami YAZICI, Memet Tayran DEMIR, Erol KOCA, Salih SAGINDA, Anri RODRIG‘in Yonetim Kurulu üyesi olarak secilmesine ve Bulent BALKAN, Mehmet Hikmet SELCUK’un Bagimsiz Yonetim Kurulu üyesi olarak 3 yıllıgına seçilmesine iliskin önerge 13.962,068.96 oy ile red edildi."

Benim bu paragraftan anladığım : 1. önergede yukarıda adı geçen şahısların 3 yıllığına yönetim kuruluna seçilmesi teklif ediliyor. Bu önerge red ediliyor. Ben mi yanlış anlıyorum, red edilen önergede adı geçen kişiler nasıl tekrar yönetim kuruluna seçilmiş oluyorlar?

Red olan 2 kişi var demişsiniz. Bu paragrafta red olan 2 kişi kim? Red olmayan diğer kişiler kim? Açıklar mısınız lütfen.
    parağraf iyi kursanz 1.önergede sayılanlar isimlerin seçilmesine devamında ise ve bülent balkan mehmet hikmet selçuk un bağımsız .........yönetim kurulu üyesi larak 3 yıllığına seçilmesine ilişkin önerge........red edildi diyr.
    zaten kap sitesine bakarsanız yönetim kurulu üyelerini görebilirsiniz.
    sağlıkla kalın

7. Yeni yönetim kurulu ticaret sicilde yeni onaylandı. Henüz KAP a gönderilmedi. KAP ta yayınlanınca isimleri net olarak göreceğiz. O zaman bir not düşeriz tekrar. Saygılar,

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    parağraf iyi kursanz 1.önergede sayılanlar isimlerin seçilmesine devamında ise ve bülent balkan mehmet hikmet selçuk un bağımsız .........yönetim kurulu üyesi larak 3 yıllığına seçilmesine ilişkin önerge........red edildi diyr.
    zaten kap sitesine bakarsanız yönetim kurulu üyelerini görebilirsiniz.
    sağlıkla kalın
    Sn.Cinali, dediğim gibi yeni yönetim kurulunda bu isimlerin hiçbiri yok. Kap haberi biraz önce yayınlandı. Paragrafı iyi okumuşum )

Yönetimden çıkanların yaptığı yoğun satışlar sonucu bu hale geldi hisse. Yeni yönetimle hak ettiği yere tekrar gelecektir.

Sayfa 136/259 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •