Sayfa 145/259 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

1. Başladılar yine silip silip indirmeye , ********ler !!!

Yüzde yüzü halka açık şirket dağınık yapısıyla grafiği ilgimi çekti.
    29 mayısta genel kurul var ve gündeme göre şirket amaç ve ünvan değişikliği yapacak gibi.
    Genel kurul önem arz ediyor.
    8.500 m2 lik arsa birleştirilmiş ve proje için hazır.
    Faaliyet raporundan gördüğüm üzere binası borsaya kiraya verilirken kule de bitmiş ve satışa hazır. Elinde eski projelerden kalma satışa hazır gayrımenkuller var.
    Şirket karlı ve yeni iş alanlarına girmeye hazırlanırken kısa süre önce yönetsel ve idari değişiklikler yapılmış. Umarım yeni bir soluk ve vizyon gelir.
    Finansman giderleri sorun ve bu konuda yapılandırma yapılarak uzun vadeye yayılmış.
    Bu dağınık takas ve yüzde yüz halka açıklıkla ne yapar göreceğiz.

Al/sat/tut yatırım tavsiyesi değildir.

KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİ 2019 YILI OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ
    1) Açılış,
    2) Toplantı Başkanlığının seçimi ve toplantı tutanağının imzalanması hususunda Toplantı
    Başkanlığına yetki verilmesi,
    3) 2019 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması ve müzakere edilmesi,
    4) 31.12.2019 tarihinde biten hesap dönemine ait Bağımsız Denetim Raporunun okunması,
    5) Finansal Durum Tablosu ve Kapsamlı Gelir Tablosunun okunması, müzakere edilmesi ve
    onaylanması,
    6) Yönetim Kurulu Üyeliğine yıl içinde yapılan atamaların onaylanması,
    7) Yönetim Kurulu üyelerinin Şirketin 2019 yılı faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesi,
    8) 2019 yılı dönem kârının dağıtımı ile ilgili Yönetim Kurulu teklifinin Şirketin Kâr Dağıtım
    Politikası çerçevesinde görüşülerek karara bağlanması,
    9) Yönetim Kurulu üyelerine ödenecek ücretlerin görüşülmesi ve onaylanması,
    10) 2020 yılı faaliyetleri için Bağımsız Denetim Şirketinin seçilmesi,
    11) Sermaye Piyasası Mevzuatı doğrultusunda Türk Ticaret Kanunu’nun 395. ve 396. maddeleri
    çerçevesinde Yönetim Kurulu Üyelerinin işlemleri hakkında bilgi verilmesi,
    12) Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereği, Şirket tarafından 3. Kişiler lehine verilmiş olan
    teminat, rehin veya ipotek hususunda Genel Kurul’a bilgi verilmesi,
    13) Şirket Ana Sözleşmesinin "Şirketin Unvanı" başlıklı 2. maddesinin, "Merkez ve Şubeler" başlıklı
    3. maddesinin, "Şirketin Amaç ve Konusu" başlıklı 4. maddesinin, "Şirketin Sermayesi" başlıklı 6. Maddesinin "Yönetim Kurulu" başlıklı 9-1. maddesinin, "Şirketin Temsili" başlıklı 9-3. maddesinin tadilinin görüşülerek karara bağlanması,
    14) 2019 yılı içinde yapılan Bağış ve Yardımlar hakkında bilgi verilmesi,
    15) Dilek ve Temenniler,
    16) Kapanış.

4. Çok o,ç ( oyuncu çocuğu ) gördüm ama bunun gibisini hiç görmedim !! Birde herkes kuyas şöyle uçacak böyle kaçacak diyip duruyor , bu anca altına sıcıyor !!! Onuda karıştırıp karıştırıp oynuyor !..

5. Kır artık şu 1,74 yeter eziyet etme insanlara bir bayram hediyesi ver de mutlu olalım👍👍

Sayfa 145/259 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •