Sayfa 161/259 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon
Arama sonucu : 2065 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrımenkul

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,231
    Haydi çevirin şu R'yi artık tam zamanı,resmen ayıp AMK'lar,10 tl açıış yap 1.10 yap peşinden 5.89,şimdi 0.90,orgazmmı oluyorsunuz şirket sahipleri ky'ları yolmaklan,ülkede gidişat iyi değil bakın çevrenize,iktidara güvenirseniz aldanırsınız,iktidar yargılanmamak için çırpınıyor,düştüğü an tepelerine binilecek,bundan sizde nasibinizi almak istemiyorsanız bırakın yakasını 3-5 krş kazanacağım diyen ky yatırımcısının

2. Peki değerli hocam, kesin bedelli girecek misin? Veya kalan iki gün içinde rüçhan kaç olursa satarsın? Tahmininiz nedir?

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sıkma canını,robotları otomotiğe bağlamışlar basıp gitmişler,çakallar hep böyle yapar,R elinde patlamaz korkma,girersin bedellisine kapı gibi E hissen olur,bende ortalama 200 k lot var her ikisinde,esasında benim kıvranmam lazım...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,231
    Sayın Yatırımcılarımız,
    Rüçhan hakkı ile ilgili olarak gelen yoğun sorular itibari ile aşağıdaki bilgilendirmelerin yapılması gereği duyulmuştur:
    Yeni pay alma hakkı veya rüçhan hakkı payları Borsada işlem gören ortaklıkların bedelli sermaye artırımlarına mevcut ortakların öncelikli olarak katılma hakkıdır. Ortaklıkların belirledikleri yeni pay alma hakkı kullanma süresi içinde, söz konusu payların üzerindeki yeni pay alma haklarının alınıp satılabilmesi için işlem sırası açılır. Rüçhan hakkı kupon pazarı olarak da bilinen bu pazar, yeni pay alma hakkı kuponlarının hisse senedinden bağımsız olarak alınıp satılabildiği borsa pazarıdır. Bu pazarda hak sahibi olan yatırımcılar, bedelli sermaye artırımına öncelikli katılma haklarını satarlar. Hakkı satın alan yatırımcı ya tekrar yeni pay alma hakkını satar ya da sermaye artırımına katılım tutarını yatırmak sureti ile bu hakkı kullanıp karşılığında pay alır. Rüçhan hakkı pazarında satın alınan bir haktır, pay değildir. Dolayısı ile hak kullanılmadığı durumda sermaye artırımının son günü itibari ile bu hak sona ermiş olur. Yeni pay alma hakkı kullanım süresi 16-30 Eylül 2020 tarihleri arasında belirlenmiştir. Yeni pay alma hakkı sıraları (".R" sıraları) için açılan pazarın kapanış (son işlem) günü yeni pay alma hakkı kullanma süresi sonundan önceki beşinci iş günüdür (24/09/2020 tarihi son işlem günüdür). Yeni pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan paylar 2 iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere Borsa Birincil Piyasa'da oluşacak fiyattan Borsa'da satılacaktır. Yeni pay alma haklarında işlem yapmadan önce konuya ilişkin olarak KAP'ta yapılan açıklamaları okuyup burada açıklanan rakam ve oranları dikkate alarak kuponun ederini hesaplamanız önem arz etmektedir. Bunun için gerektiği takdirde yatırım kuruluşları/ aracı kuruluşları aramanız ve bilgi almanız önerilir.

Kamu oyunun bilgisine önemle sunarız.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/876070

Son cümle dikkat çekici,bedelli tamam olduktan sonra elimizde kalan R deniliyor,zaten elde kalanlar hep başa bela olmuştur,bunu erkenden neden açıkladılarki,genellikle bedelli sonunda açıklanır,ulen yaktınız milleti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,231
     Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Peki değerli hocam, kesin bedelli girecek misin? Veya kalan iki gün içinde rüçhan kaç olursa satarsın? Tahmininiz nedir?
    Bu vaziyette R satılmaz,1.50 üstüne atmazsa mecbur gireceğim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,231
    E 2.19-R 1.01,alttan devamlı destek geliyor,o kadar küfürler havada uçuşursa olacağı budur...ytd.

6. Benim 10.000 lotum varsa, kaç TL ayırmam gerekiyor bedelliye katılım için. Ne olur ne olmaz, hazırlık yapmak lazım.
    y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Benim 10.000 lotum varsa, kaç TL ayırmam gerekiyor bedelliye katılım için. Ne olur ne olmaz, hazırlık yapmak lazım.
    8xxx TL diye hesapladım ama siz aracı kurumunuza sorun isterseniz bir de ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,231
    Benimde maliyetim R'de 0.96 olsaydı 1.03 arası trade yapardım,adamlar robotları devreye sokmuş kendi yerlerine onlara yaptırıyorlar,oldu yine onun yüzünden 0.96

Sayfa 161/259 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •